Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Narzędzia Festool dla Cieśli i Dekarzy - rozwiązania akumulatorowe 18 V

Ocena: 5
4524

Niewielka waga, doskonała ergonomia i wyważenie, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej wytrzymałości, to cechy kluczowe w codziennej pracy każdego specjalisty. Ważne jest, aby akumulator i elektronarzędzie tworzyły zgrany system i idealnie ze sobą współdziałały. Podobnie jak w przypadku urządzeń zasilanych sieciowo, również w elektronarzędziach 18 V wymagana jest najwyższa wydajność i wytrzymałość. Powinny one zapewniać niezbędną moc i czas działania, których klienci potrzebują i oczekują, aby wykonać swoją pracę.

 

 

Zestawy akumulatorowe combo od Festool

Festool wprowadził akumulatorowe zestawy combo w czterech różnych konfiguracjach. To atrakcyjna oferta zarówno dla nowych klientów Festool, stanowiąca doskonały pakiet startowy, jak i dla tych którzy jeszcze nie posiadają narzędzi akumulatorowych. W skład każdego zestawu combo wchodzą narzędzia akumulatorowe 18V oraz praktyczne akcesoria dostosowane do wielu zastosowań. Dzięki wytrzymałemu bezszczotkowemu silnikowi EC-TEC, narzędzia są nie tylko mocne, ale również odporne na trudne warunki na placu budowy oraz w warsztacie. Każdy z zestawów combo zawiera również doskonały pakiet akumulatorowy. Co więcej wszystkie narzędzia akumulatorowe, a nawet ładowarki objęte są unikalną, bezpłatną Gwarancją all-inclusive Festool, obowiązującą przez trzy lata od zakupu.

Zestaw combo – ciesielski:

Festool przygotował również zestaw combo dedykowany do konstrukcji drewnianych. Każde narzędzie akumulatorowe jest wyposażone w potężny i trwały bezszczotkowy silnik EC-TEC. Za pomocą akumulatorowej piły tarczowej HKC 55  w połączeniu z szynami prowadzącymi można szybko,  bezpiecznie i precyzyjnie przycinać drewno czy deski. Dołączona do zestawu akumulatorowa wiertarko-wkrętarka TPC 18/4 doskonale nadaje się do montażu konstrukcji drewnianych oraz wiercenia w murze. System FastFix sprawia, że osprzęt można szybko i łatwo dostosować do różnych prac. W skład zestawu wchodzi również akumulatorowa szlifierka kątowa AGC 18, która doskonale sprawdza się do cięcia różnych materiałów.

Koniec z niebezpiecznym odbiciem dzięki KickbackStop

Najczęstszą przyczyną poważnych obrażeń podczas korzystania z zagłębiarek jest odrzut. Dlatego Festool wprowadził system KickbackStop, który natychmiast zatrzymuje tarczę TSC 55 K, chroniąc nie tylko obrabiany materiał, ale także minimalizując ryzyko obrażeń. W pracy, czasem jedna mili¬sekunda może być decydująca, szczególnie gdy odrzut jest główną przyczyną poważnych urazów podczas korzystania z zagłębiarki. Jeśli odrzut wystąpi podczas cięcia i zagłębiania w obrabianym elemencie, inteligentna technologia KickbackStop błyskawicznie zatrzymuje tarczę zagłębiarki. Dzieje się to przez zatrzymanie ruchu wstecznej pilarki, co nie tylko ochrania obrabiany element, ale także minimalizuje ryzyko urazów. Dodatkowo, skoncentrowana siła zagłębiarki umożliwia nawet dwukrotnie szybszy postęp pracy, przy zachowaniu zwiększonej żywotności tarczy pilarskiej, a płaska obudowa pozwala na cięcie blisko krawędzi, zachowując minimalną odległość od ściany (12 mm).

Rozwiązanie problemów z płytami wiórowymi i włóknowymi

Firma Festool proponuje tarczę pilarską ABRASIVE MATERIALS DIA, idealną do precyzyjnego cięcia płyt wiórowych i włóknowych wiązanych cementem i gipsem. W połączeniu z zagłębiarkami TS 55 F i TSC 55 K oraz szynami prowadzącymi, umożliwia szybkie wykonywanie dokładnych cięć. Dzięki dokładności cięcia do 1/10 mm można rozpocząć pracę bez dodatkowego przygotowywania materiału. To rozwiązanie zapewnia nie tylko bezpieczną, ale także efektywną pracę.

Czysta siła w 4 biegach z TPC 18/4

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa QUADRIVE TPC, to nic innego jak solidna, 4-biegowa metalowa przekładnia, która spełnia wszystkie oczekiwania oraz imponuje ogromną mocą i wysoką prędkością obrotową. Bez żadnego problemu wytrzymuje przy tym największe obciążenia. Dodatkowym udogodnieniem w złych warunkach oświetleniowych jest możliwości włączenia światła LED we wkrętarce. Liczne nasadki w połączeniu z perfekcyjnie dobranym wyposażeniem sprawiają, że QUADRIVE jest niezrównaną wiertarko-wkrętarką udarową o szerokim zakresie zastosowań.

Festool FinansowaniePLUS - przy niskich miesięcznych ratach

Program Festool FinansowaniePLUS, realizowany we współpracy z partnerem finansowym Siemens Financial Services jest skierowany do wszystkich klientów prowadzących działalność gospodarczą w Polsce. Program ten, to przede wszystkim  inwestycja  dla klientów, którzy chcą zakupić narzędzia Festool na raty. Co istotne przedsiębiorca, który skorzysta z programu od początku jest właścicielem finansowanych narzędzi. Dodatkowym zabezpieczeniem usługi jest bezpłatna Gwarancja all-inclusive*. Dzięki niej w okresie kredytowania nie powstaną żadne nieprzewidziane koszty dodatkowe, a finansowane produkty są w pełni zabezpieczone przed kradzieżą i kosztami napraw przez 36 miesięcy. Dotyczy, to również akumulatorów i ładowarek. 

 

Zapraszamy na stronę www.festool.pl/FinansowaniePLUS, gdzie można przeliczyć i wygenerować indywidualny przykład finansowania narzędzi Festool.

 

Źródło: Festool

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: