Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

O nas

Portal  DACHY  to najstarszy  na polskim rynku serwis online poświęcony wyłącznie branży dachowej i dekarskiej. Portal jest kierowany przede wszystkim do wykonawców i inwestorów, dystrybutorów materiałów pokryciowych i projektantów oraz do wszystkich osób związanych z dachami – zawodowo lub prywatnie.
 
Początki portalu są związane z czasopismem Dachy, które ukazuje się od stycznia 2000 roku i w ciągu wielu lat zyskało sobie uznaną markę. W każdym wydaniu publikowane są fachowe informacje na temat nowych produktów i technologii, artykuły o charakterze teoretycznym i praktycznym, prezentacje inwestycji oraz wiadomości branżowe. Redakcja bierze udział w branżowych targach, patronuje najważniejszym wydarzeniom na polskim rynku dachowym, opisuje szkolenia i stara się być wszędzie tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne dla polskiego dekarstwa. DACHY współpracują ze wszystkimi najważniejszymi stowarzyszeniami i klubami dekarskimi. Poza tym każdy, kto działa lub zamierza działać na rzecz wspierania polskiej branży dachowej może liczyć na wsparcie ze strony Redakcji.

Wszelkie wydarzenia, w których bierze udział Redakcja, niemal natychmiast są prezentowane na stronie www. Strona www.dachy.info.pl podobnie jak czasopismo DACHY, dysponuje odpowiednio wyselekcjonowaną, uzupełnianą na bieżąco bazą danych. Wszyscy, którym zależy więc na szybkim rozpowszechnieniu informacji, powinni kontaktować się z redakcją portalu – mogą być pewni, że dotrze ona do odpowiednich odbiorców.


Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony.
 
 

Redakcja DACHY
 
 
PODZIEL SIĘ: