Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Narzędzia akumulatorowe Hikoki

Ocena: 5
12104

Seria urządzeń akumulatorowych Multi Volt 36V marki Hikoki wyposażona jest w nowatorską technologię akumulatorową, którą producent określa jako przeskok mocowy w historycznym wymiarze.

Narzędzia Hikoki z nowatorską technologią akumulatorową

Moc wyjściowa klasy 36V to aż 1080W. Akumulator litowo-jonowy Multi Volt w połączeniu z narzędziami Multi Volt 36V oferuje niespotykaną moc narzędzia bezprzewodowego – ponad 1080 W, a to wszystko przy małej wadze i kompaktowych rozmiarach. Akumulator Multi Volt ma prawie takie same rozmiary i wagę jak akumulator 18V. (BSL1850/1860) i wytwarza napięcie 36V. Został zaprojektowany z myślą o pełnej kompatybilności z narzędziami z aktualnej oferty narzędzi 18V i automatycznie dostosowuje się między dwoma klasami napięcia: 36V – 2,5 Ah i 18V – 5,0 Ah, zgodnie z używanym narzędziem bazowymi. Wszystkie maszyny serii 36V napędzane są najnowocześniejszymi silnikami bezszczotkowymi. Produkt otrzymał Złoty Medal na tegorocznej Budmie.

Źródło: Dachy, nr (230)

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: