Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Kalkulator dachowy

Ocena: 0
4373
Kalkulator dachowy firmy Euronit jest bezpłatnym programem wspomagającym sprzedaż dachówek Euronit.

Posiada kilka funkcji z czego najważniejsza to obliczanie zapotrzebowania na system dachowy Euronit obejmujący dachówkę cementową oraz dodatki dachowe. Korzystając z programu można wykorzystać istniejące biblioteki dachów (18 typów, np. dwuspadowy, w kształcie litery L, mansardowy, kopertowy) lub posłużyć się metodą uproszczoną, do której potrzebna jest znajomość m.in. powierzchni dachu, długości kalenic, okapów, szczytów, koszy itd. Program pozwala również na uwzględnienie w obliczeniach okien, kominów i lukarn. Otrzymane zestawienie jest podstawą do sporządzenia oferty handlowej dla klienta, jak również zamówienia składanego u producenta. Przygotowane oferty można zapisywać, a następnie edytować i modyfikować. Oferent może również przypisywać proponowane rabaty dla klientów do odpowiednich grup towarowych, np. dachówki podstawowe, systemowe, elementy montażowe, akcesoria.

Kolejną opcją jest aktywny formularz zamówienia, który po wypełnieniu można przesłać do działu sprzedaży firmy Euronit. W chwili obecnej na stronie internetowej www.euronit.pl w sekcji Centrum pomocy jest umieszczony plik do pobrania, który umożliwia obliczenie podstawowych typów dachów.

Źródło: Dachy, nr 10 (106) 2008

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: