Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Nowy modułowy panel dachowy FIT od BP2

Ocena: 5
3503

Nowoczesny, choć stylem nawiązujący do tradycyjnych dachów sprzed lat – taki właśnie jest panel dachowy FIT marki BLACHPROFIL 2. Modułowość paneli oraz technologia montażu pozwalają na efektowe łączenia wertykalne, tak aby odzwierciedlić klasyczny felcowany rąbek stojący. Proste i mocne łączenia oraz ponadczasowy design sprawią, że będzie to świetny wybór na dachy zarówno o niewielkim, jak i dużym spadku.

 

 

Modułowy panel dachowy FIT od BP2 możemy dostać w dwóch standardowych długościach: 1080 i 2040 mm, montowanych naprzemiennie. Autorskie rozwiązanie EASY LINK gwarantuje idealne dopasowanie blachy w punkcie jej łączenia, unikając nałożenia na siebie trzech warstw. Produkt został obięty gwarancją producenta: w przypadku paneli z powłoką satynową HERCULIT – 55 lat, a dla paneli w powłoce matowej ULTIMAT wynosi ona 30 lat.

 

 

Modułowość paneli dachowych znacząco ułatwia ich transport oraz przyspiesza montaż. Montowane są za pomocą estetycznego łączenia BEND LOCK, będącego niemal niewidoczną alternatywą dla klasycznych, odznaczających się wkrętów. Uszczelnienie SEAL PROTECT zapewnia wysokiej jakości szczelność połączeń.

– Modułowe panele dachowe FIT to doskonały wybór dla domów, w których klasyka spotyka się z  ponadczasowym efektem wizualnym. Modułowość, możliwość wyboru powłoki czy mało widoczne łączenia pozwalają stworzyć efektowne wykończenie dachu, bez względu na niewielki spad lub też skomplikowany dach wielospadowy. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w panelach modułowych FIT stanowią też duże udogodnienie dla dekarzy – ułatwiają i przyspieszają montaż paneli.  Dzięki skutecznej szczelności i wykorzystanymi do tego zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi ochronimy swój dach przed deszczem, wiatrem czy zimnem. Jest to niezwykle ważne, jeśli w swoim domu zastosowaliśmy rozwiązania energooszczędne: panele FIT zapewnią trwałe i szczelne pokrycie na lata – dodaje Paul Kudzia, dyrektor marketingu BP2.

 

Źródło: BP2 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: