Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

III Ogólnopolski Salon Dekarski

Ocena: 0
970
Ogólnopolski Salon Dekarski to wyjątkowa impreza na targowej mapie Polski.

Ogólnopolski Salon Dekarski to wyjątkowa impreza na targowej mapie Polski. Jest to jedyna w Polsce impreza szkoleniowo-warsztatowa dla specjalistów z kraju i zagranicy. Zakres zagadnień i tematyka Salonu Dekarskiego są starannie selekcjonowane na podstawie rozmów z wykonawcami z całego kraju. W ramach Salonu najlepsi fachowcy ze swoich dziedzin oraz czołowe firmy producenckie z branży dekarskiej na powierzchni ponad 2000 m2 poprowadzą praktyczne pokazy i zaprezentują sposoby poprawnego używania swoich produktów.


Tak było na Ogółnopolskim Salonie Derkarskim 2009

Do ostatniego weekendu listopada czasu jest jeszcze dużo, ale już dziś wiadomo, że program tegorocznego Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego wzbogacony będzie o „Turniej Mistrzów”.  Koncepcja turnieju zakłada, że uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w specjalnych konkurencjach przygotowanych przez firmy biorące udział w Salonie. Turniej polegać będzie na rywalizacji kilkuosobowych drużyn o dowolnym składzie – mogą to być przedstawiciele firm wykonawczych, stowarzyszeń, izb czy grupa znajomych dekarzy. Do wygrania będą atrakcyjne i liczne nagrody ufundowane zarówno przez firmy producenckie jak i organizatorów.

Więcej informacji o Salonie w kolejnych wydaniach naszego miesięcznika oraz na stronie www.salondekarski.pl.

Źródło: Dachy, nr 7 (127) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: