Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Membrana niezapalna Foxx Plus

Ocena: 5
2771

Budowa i renowacja budynków z wykorzystaniem produktów o odpowiedniej klasie reakcji na ogień pozwala na bezpieczne użytkowanie obiektów. Wymagania techniczne w zakresie nośności i szczelności tak istotnych elementów budynku jak konstrukcja nośna, konstrukcja dachu, stropy, ściany czy pokrycie dachowe zobowiązują do stosowania materiałów o odpowiednich klasach ogniowych.

 

W ofercie takich materiałów znajduje się również niezapalna membrana dachowa Delta Foxx Plus. Jest to materiał nierozprzestrzeniający ognia, zapewniający pełne bezpieczeństwo ogniowe. Klasa reakcji na ogień tej membrany to euroklasa B-s1, d0 (PN-EN 13501-1). Membrana Foxx Plus może być stosowana zarówno w inwestycjach indywidualnych, deweloperskich, jaki i w renowacji zabytków, gdzie zabezpieczenie ich przed ogniem jest jednym z kluczowych kryteriów branych pod uwagę przy wyborze dostawcy membran dachowych. 

Foxx Plus, podobnie jak inne produkty systemu Dörken Delta, to innowacyjne rozwiązanie pozwalające uzyskać wodoodporny, otwarty dyfuzyjnie dach z zachowaniem bezpieczeństwa ogniowego. Jest to dodatkowo produkt wytrzymały na ekstremalne warunki pogodowe, który ma podwyższoną odporność na promieniowanie UV i jest zabezpieczony ochronnie przed starzeniem. Producent oferuje na nią 15 lat gwarancji.

Źródło: Dachy, nr (229) 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: