Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Świętujemy 5 lat projektu #DumnyDekarz!

Ocena: 0
4016
Za nami pięć lat projektu #DumnyDekarz, wspierającego dekarstwo i dekarzy w Polsce. Projektu, który od 2019 roku, pod mecenatem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy i przy wsparciu patronów branżowych ewoluował do miana jednej z największych inicjatyw tego typu w naszym kraju. Dzięki pomysłodawcy, marce okien dachowych Dakea, projekt #DumnyDekarz wraz z całą dumnodekarską ekipą w tym czasie przejechał Polskę wzdłuż i wszerz - odwiedzając wybitnych przedstawicieli tego rzemiosła. Owocem czego są minione już cztery edycje i aktualna piąta! W gronie bohaterów projektu #DumnyDekarz, znalazło się aż 30 dekarskich profesjonalistów, z którymi przeprowadzono 23 inspirujące wywiady. Część z nich można znaleźć w broszurach DEKARZE, dostępnych na stronie www.dumnydekarz.pl, a ich fragmenty publikowane są systematycznie na fanpage akcji https://www.facebook.com/dumnydekarz.
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: