Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Wyciąg dekarski Geda Lift. Nowe oblicze najbardziej znanej marki wyciągów

Ocena: 0
4318
Założona w 1928 roku firma Geda-Dechentreiter GmbH & KG z siedzibą w małej bawarskiej miejscowości Asbach-Baeumenheim specjalizuje się w produkcji różnorodnych urządzeń transportu pionowego o udźwigu od 60 do 2000 kg oraz środków dostępu do prowadzenia prac na wysokości.Geda Lift jako wyciągarka do baterii słonecznych

W chwili obecnej firma Geda jest czołowym producentem tego typu urządzeń w Europie, a pod względem zróżnicowania asortymentu – bezsprzecznie światowym numerem 1. Oprócz bogatej oferty sprawdzonych w wieloletniej praktyce urządzeń oraz konstrukcji firma Geda oferuje swoim klientom pełne doradztwo techniczne, projektowe, jak również szybki i skuteczny serwis.

Sztandarowym produktem firmy Geda są szynowe pochyłe wciągarki linowe Geda Lift 200/250, stosowane najczęściej przy pracach dekarskich i ogólnobudowlanych. Nie będę tu szczegółowo opisywał najbardziej znanej na polskim rynku windy dekarskiej – niemal każdy dekarz jeśli nie jest jej właścicielem, to z pewnością widział to niezawodne i ekonomiczne urządzenie w działaniu.

W niniejszym materiale chciałbym pokazać inne zastosowania tego wszechstronnego urządzenia. Uniwersalność zastosowania, techniczna wielofunkcyjność, wysoka jakość wykonania i długowieczność tego produktu, jak również atrakcyjna cena spowodowały, że te „wyciągi dekarskie” stosuje się w zasadzie... wszędzie.


Geda Lift jako dźwig wykorzystywany przy przeprowadzkach

Geda Lift bez większych modyfikacji może służyć jako pełnowartościowy dźwig do przeprowadzek. Bez narażenia drogocennych mebli na uszkodzenia, łatwo, bezpiecznie, a przede wszystkim bardzo szybko, można dokonać przeprowadzki do nowego, wymarzonego mieszkania.

Przy użyciu naszego urządzenia można bardzo sprawnie montować na dachu kolektory słoneczne lub podgrzewacze wody – wszystko z myślą o ochronie natury i… własnego portfela.

A kiedy już będziemy mieli dość ciągłych przeprowadzek i prac domowych i najdzie nas ochota na zimne piwo w gronie przyjaciół, to również nie zapominajmy o Geda Lift. To właśnie ona dostarczy upragniony trunek z najgłębszej piwnicy.


Geda Lift jako domowa winda do transportu opakowań z piwnicy

Warto więc pamiętać, że o podjęciu decyzji o zakupie wyciągu dekarskiego powinna przede wszystkim decydować najwyższa dokładność wykonania, jakość wyposażenia oraz pełna opieka producenta lub partnera handlowego. Nie można jednak zapominać o innych argumentach, a tych Geda Lift ma najwięcej. Dowodzą tego powyższe zdania.

Uniwersalność, różnorodność i kreatywność to nasze hasło. Jesteśmy mu wierni od 80 lat, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas najwyższą nagrodą.

Mamy więc powody, aby wierzyć, że dołączycie Państwo do ponad stutysięcznego grona zadowolonych użytkowników „idealnych” wciągarek dekarskich.

Kazimierz Wasilczyk
Geda-Dechentreiter GmbH & KG


Źródło: Dachy, nr 10 (106) 2008
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: