Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

System nowoczesnego budownictwa. Płyty warstwowe PaNELTECH

Ocena: 4.75
8747
Firma PaNELTECH oferuje nowoczesny i efektywny system lekkiej obudowy z płyty warstwowej z rdzeniem styropianowym lub wełny mineralnej. Producent ten od lat specjalizuje się również w usługach z zakresu projektowania, modernizacji oraz kompleksowego wykonawstwa obiektów przemysłowych.

Płyty PaNELTECH są produkowane na sterowanej komputerowo linii produkcyjnej, jednej z najnowocześniejszych w Europie

PaNELTECH Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem produkcyjno-usługowym, nastawionym na kompleksową obsługę klienta. Od lat konsekwentnie realizuje strategię wysokiej jakości oferowanych produktów i usług, działając w myśl zasady: „Zadowolenie Klienta jest dla nas najwyższą wartością”. To właśnie dzięki temu firmie udało się zbudować silną markę oraz osiągnąć wysoką pozycję na polskim rynku.

Charakterystyka systemu
PaNELTECH to system nowoczesnych i zarazem sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych. Ich stosowanie w znaczący sposób skraca czas realizacji oraz redukuje koszty prowadzonej inwestycji.
System PaNELTECH stosowany jest głównie do budowy:
 • hal magazynowych i produkcyjnych,
 • zakładów przetwórstwa spożywczego,
 • chłodni i mroźni,
 • obiektów inwentarskich, biurowych i socjalnych,
 • supermarketów, pawilonów handlowych i wystawienniczych,
 • salonów samochodowych.

Montaż ściennej płyty


W ramach systemu firma oferuje szeroki asortyment materiałów budowlanych, które wytwarzane są w oparciu o nowoczesne technologie oraz system zarządzania jakością ISO 9001:2000. Do ich produkcji stosowane są wysokiej klasy materiały i surowce pochodzące od renomowanych dostawców krajowych i zagranicznych.

Oferta firmy PaNELTECH obejmuje m.in.:
 • konstrukcje stalowe,
 • płyty warstwowe,
 • materiały uszczelniające i montażowe,
 • obróbki blacharskie,
 • akcesoria dachowe
 • stolarkę aluminiową i PCV,
 • drzwi przemysłowe i chłodnicze,
 • wyroby ze stali nierdzewnej,
 • bramy i systemy przeładunkowe marki Hörmann.
Płyty warstwowe
Przed osiemnastoma laty firma PaNELTECH jako pierwsza w Polsce wprowadziła na rynek płytę warstwową z rdzeniem styropianowym. Oferta firmy została następnie poszerzona o płytę warstwową z rdzeniem z wełny mineralnej. Obecnie płyty PaNELTECH wytwarzane są na jednej z najnowocześniejszych, sterowanych komputerowo linii produkcyjnych w Europie, a jej obsługą zajmują się wysokiej klasy specjaliści. Zebrane przez lata doświadczenie w produkcji, montażu i sprzedaży płyt warstwowych procentuje w chwili obecnej. Dzięki temu firmie udało się stworzyć produkt w pełni uwzględniający potrzeby i wymagania klientów w zakresie jakości, estetyki i funkcjonalności. Płyty PaNELTECH wyróżnia przede wszystkim:
 • wysoka jakość i precyzja wykonania,
 • dokładny i szczelny zamek systemowy,
 • znakomita izolacyjność termiczna, osiągnięta dzięki zastosowaniu specjalnej obróbki rdzenia płyty na pióro-wpust,
 • system dachowy całkowicie maskujący elementy łączące płyty z konstrukcją,
 • wyjątkowa trwałość łączenia okładzin metalowych z rdzeniem płyty,
 • szeroki wachlarz dostępnych grubości i wzorów profilowania wzdłużnego oraz bogata paleta kolorystyczna.


Podstawą Systemu lekkiej obudowy PaNELTECH jest płyta warstwowa – z rdzeniem styropianowym lub z wełny mineralnej


Konstrukcje stalowe

Konstrukcje wykonywane przez firmę PaNELTECH firmą spełniają oczekiwania Inwestorów i architektów zarówno w zakresie funkcjonalnym, jak i wrażenia estetycznego. Konstrukcje stalowe są zabezpieczone antykorozyjnie poprzez cynkowanie lub poprzez śrutowanie i malowanie zestawami farb alkidowych, epoksydowo-poliuretanowych lub chlorokauczukowych w żądanej kolorystyce. Firma PaNELTECH wykonuje hale jedno- lub wielonawowe o różnych wysokościach, rozpiętościach i rozstawach ram nośnych, dostosowanych do potrzeb inwestora, według projektów własnych lub zleceniodawców.


Gotowa hala


Na podstawie materiałów
firmy PaNELTECH Sp. z o.o.

Firma PaNELTECH specjalizuje się w usługach z zakresu projektowania, modernizacji oraz kompleksowego  wykonawstwa zakładów przemysłowych.

Źródło: Dachy, nr 7 (115) 2009
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: