Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Prawidłowe wykonanie membrany dachowej Sikaplan SGK - nowy Informator Techniczny

Ocena: 5
1609

 

Aby zapewnić trwałość zastosowanego pokrycia dachowego, niezwykle ważne jest jego odpowiednie wykonanie. Firma Sika dzieli się swoim szerokim doświadczeniem w tym zakresie i zamieszcza szereg porad i wskazówek w nowym Informatorze Technicznym, którego intencją jest przedstawienie najlepszego sposobu zastosowania membrany Sikaplan® SGK oraz materiałów towarzyszących w robotach dachowych.

 


Sikaplan® SGK jest wodochronną membraną dachową zgodną z EN 13956, wykonaną z najlepszej jakości termoplastycznego PCW z międzywarstwową wkładką z maty szklanej i podbitką z geowłókniny poliestrowej.

Membrany Sikaplan® SGK stosuje się:

 

  • do pokryć dachowych klejonych częściowo jako membrany wierzchniego krycia zarówno na nowych, jak i remontowanych obiektach,
  • w systemie mocowania mechanicznego na dachach remontowanych.

Informator Techniczny można pobrać ze strony internetowej firmy Sika.

 

 

 

Źródło i grafika: Sika

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: