Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Platforma 18 V Fuel Milwaukee

Ocena: 5
3010

Milwaukee jako czołowa marka na rynku elektronarzędzi stale wprowadza innowacyjne rozwiązania, mające za zadanie ułatwić pracę użytkownikom i odpowiedzieć na ich wszystkie zawodowe potrzeby. Platforma M18 Fuel™ to rozwiązania stworzone z najwyższej jakości materiałów, przeznaczone dla najbardziej wymagających profesjonalistów.

 

Urządzenia M18 Fuel™ wyposażone są w trzy unikalne cechy charakteryzujące urządzenia marki Milwaukee®: bezszczotkowy silnik Powerstate™, akumulator Redlithium-Ion™ oraz inteligentne sterowanie Redlink Plus – wszystko dla niezrównanej mocy, czasu pracy oraz wytrzymałości.

Platformę M18 Fuel™ tworzą:

  • bezszczotkowy silnik Powerstate™ – rozwiązanie zapewniające do 10x dłuższą żywotność silnika;
  • inteligentne sterowanie Redlink Plus™ – pozwala na indywidualne monitorowanie ogniw w celu optymalizacji czasu pracy i żywotności urządzenia. To najtrwalszy system elektroniczny dostępny w elektronarzędziach bezprzewodowych. Redlink Plus™ zabezpiecza przed przeciążeniem oraz zwiększa żywotność narzędzia;
  • akumulator Redlithium-Ion™ – najtrwalszy akumulator na rynku i posiadający system zabezpieczający przed przeciążeniem, który zwiększa żywotność urządzenia1. Akumulator ten posiada również wskaźnik naładowania, a dzięki wytrzymałej konstrukcji i użytym materiałom może skutecznie działać w temperaturze nawet do –20°C.

M18 Fuel™ to najlepszy wybór, który nie ma równych w swojej klasie.

Milwaukee® jest zaangażowane w zwiększanie produktywności, dostarczając wydajnych i profesjonalnych rozwiązań, sprawiających, że użytkownik jest w stanie pracować przez cały dzień na jednym systemie akumulatorowym. Pojawiające się nowe narzędzia z linii M18 Fuel™ są w pełni kompatybilne z całą linią M18™, tworzonej obecnie przez ponad 100 elektronarzędzi.


Urządzenia M18 Fuel™ są prawdziwym potwierdzeniem zaangażowania Milwaukee® w przełomowe technologie.

1 W porównaniu do baterii Li-Ion innych wiodących producentów oraz wcześniejszych akumulatorów Milwaukee®


Techtronic Industries Eastern
Europe Sp. z o.o.

Źródło: Dachy, nr (211) 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: