Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Ołów do obróbek

Ocena: 5
2688

Stosowanie ołowiu na dachach ma długa tradycję. Metal ten jest odporny na korozję, łatwo się formuje, nie dominuje kolorystycznie nad pokryciem i jest bardzo praktyczny.


fot. Röhr+Stolberg

Ołów jest tez materiałem całkowicie poddającym się recyklingowi. Ołowiane taśmy do obróbek bleiColor są dwustronnie powlekane lakierem, co umożliwia ich idealne zintegrowanie z pokryciem. Stosowane powłoki są całkowicie ekologiczne i nie zmniejszają stopnia recyklingu produktu. Jako uzupełnienie producent, firma Röhr+Stolberg oferuje dodatkowo: ołów walcowany obustronnie powlekany czystą cyną, taśmy z jednostronnie nałożonym klejem, obustronnie barwione taśmy kalenicowe i specjalny spray do ewentualnych poprawek.


Źródło: Dachy, (104)
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: