Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Nowy system rynnowy

Ocena: 0
3126

Gamrat Magnat to pierwszy na rynku system rynnowy nowej generacji, wykorzystujący unikalne właściwości tworzywa na bazie akrylu.


fot. Gamrat

Dzięki wyjątkowej wytrzymałości na agresywne czynniki atmosferyczne, jak silne promieniowanie słoneczne, obfite opady śniegu czy kwaśne deszcze system rynnowy Gamrat Magnat zachowuje trwały i głęboki kolor przez wiele lat. Dlatego też producent – firma Gamrat SA – udziela gwarancji trwałości koloru dla tego systemu. Gamrat Magnat jest również całkowicie odporny na korozję, nie wymaga malowania, jest łatwy do utrzymania w czystości, odznacza się odpornością na odkształcenia i niezwykłą wytrzymałością nawet w skrajnych temperaturach. Jeden uchwyt rynnowy wytrzymuje obciążenie nawet do 450 kg, dzięki czemu niegroźne są mu obciążenia wywołane zalegającym na dachu śniegiem i lodem. Nowy system łączy w sobie zalety nowoczesnego tworzywa ze sprawdzonym, tradycyjnym kształtem rynny i prostotą montażu. Dzięki parabolicznej formie oraz idealnie gładkiej powierzchni systemu zapewnia on doskonałą przepustowość. Natomiast charakterystyczne wywinięcie przedniej i tylnej krawędzi rynny wzmacnia i usztywnia instalację. System rynnowy Gamrat Magnat jest dostępny w czterech kolorach: wiśniowym, zielonym, miedzianym i srebrnym.fot. Gamrat

Źródło: Dachy, nr 3 (99) 2008
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: