Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Dystrybutor firmy Paus w Polsce

Ocena: 0
5280


Zi-Co Sp. z o.o.
ul. Kupiecka 10
52-427 Wrocław
tel. 0-71/363 56 35
fax 0-71/363 45 80
www.dekarze.pl

Windy hydrauliczne na podwoziu kołowym Paus Easy
Windy na podwoziu kołowym zalecane są wszędzie tam, gdzie niezbędny jest szybki i mobilny transport pionowy na znaczne wysokości. Ich dużą zaletą jest, że w ruchu drogowym traktowane są jak przyczepa samochodowa, a hydrauliczna obsługa rozkładania i składania szyn sprawia, że może być obsługiwana przez jedną osobę. Paus oferuje 21 typów takich wind, od najmniejszych, od długości szyn 18 m, do modeli z szynami o dł. 42 m. Do wyboru są wersje z silnikiem elektrycznym 230V, 50 Hz, 16A i różne wersje silników spalinowych Honda.

Szyny w każdym modelu są hydraulicznie podnoszone i wysuwane oraz obracają się o 360°. Bezpieczeństwo zapewnia hydrauliczny hamulec tarczowy wyciągarki linowej i urządzenia do teleskopowego wysuwania szyn oraz automatyczne zabezpieczenie przed cofnięciem sań we wciągarce linowej i wyciągarce szyn.
Źródło: Dachy, nr 2 (98) 2008
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: