Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Zmiany cen materiałów budowlanych - na podstawie Grupy PSB

Ocena: 5
2271

Grupa PSB Handel S.A. prezentuje bieżace ceny wiodących materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu.

 

 

Ceny w styczniu 2022 r., w stosunku do stycznia 2021 r., średnio wzrosły o prawie 28%. Odnotowano wzrosty we wszystkich 20 grupach towarowych:

- izolacje termiczne (+68%),

- płyty OSB (+54%),

- sucha zabudowa (+54%),

- ściany, kominy (+27%),

- dachy, rynny (+27%),

- otoczenie domu (+22%),

- izolacje wodochronne (+21%),

- instalacje, ogrzewanie (+20%),

- wykończenia (+18%),

- ogród i hobby (+17%),

- oświetlenie, elektryka (+16%),

- płytki, łazienki, kuchnie (+16%),

- narzędzia (+16%),

- stolarka (+15%),

- wyposażenie, AGD (+14%),

- chemia budowlana (+13%),

- dekoracje (+12%),

- motoryzacja (+10%),

- farby, lakiery (+10%)

- oraz cement, wapno (+6%).

 

 

Źródło: PSB

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: