Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Złoty Medal Interbudu dla Zamku i Fakro

Ocena: 0
3013
W dniach 11-14.02.2010 roku odbyły się w Łodzi XVII Targi Budownictwa Interbud 2010.

Paweł Babij, prezes Interservis Sp. z o.o (z prawej) wręcza Złoty Medal Targów Interbud 2010 Wojciechowi Chmielewskiemu z Fakro
Fot. Zamek


W dniach 11-14.02.2010 roku odbyły się w Łodzi XVII Targi Budownictwa Interbud 2010. Jak co roku łódzkiej imprezie wystawienniczej towarzyszyły seminaria, konferencje i konkursy organizowane przez gospodarza targów, firmę Interservis sp. z o.o. Przeprowadzona została siedemnasta edycja konkursu o „Złoty Medal Targów Interbud”. Zadaniem konkursu było wyłonienie najlepszych produktów prezentowanych na targach, wyróżniających się pod względem jakościowym, użytkowym i technologicznym. Konkurs dotyczył produktów prezentowanych podczas Targów i dopuszczał do udziału w konkursie wyroby nie produkowane przez wystawców, posiadających jednakże udokumentowane prawo do ich dystrybucji. Zgodnie z regulaminem w konkursie udział wzięła firma Zamek z Łodzi, zgłaszając przedmiot swojej ekspozycji targowej – okno o podwyższonej osi obrotu FYP-V produkcji Fakro. (Zamek jest największym odbiorcą okien Fakro na terenie woj. łódzkiego).

Kwalifikacji i oceny produktów zgłoszonych do konkursu dokonali przedstawiciele m.in. wojewody łódzkiego, Politechniki Łódzkiej, Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa, Regionalnej Izby Budownictwa, organizatora oraz specjaliści branżowi. To liczne gremium tegoroczną nagrodę główną Złoty Medal Targów przyznało właśnie produktowi dystrybuowanemu i zgłoszonemu przez Zamek.

Złoty Medal Targów Interbud 2010 wręczono na uroczystej gali w Pałacu Poznańskiego 12 lutego br. W uroczystości wzięli udział m.in. Jolanta Namysłowska, Prezes Zarządu Zamek sp. z o.o. oraz Wojciech Chmielewski, dyrektor regionalny Fakro.

Źródło: Dachy, nr 3 (123) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: