Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Zjazd Polskiej Federacji Dekarzy, Blacharzy i Cieśli

Ocena: 0
6745
Kolejny, coroczny zjazd liderów PFDBiC odbędzie się w dniach 4–7 marca 2010 r. w miejscowości Chyrowa (Beskid Niski).
Kolejny, coroczny zjazd liderów PFDBiC odbędzie się w dniach 4–7 marca 2010 r. w miejscowości Chyrowa (Beskid Niski). Zjazd będzie miał charakter seminarium poświęconego w tym roku głównie zjawiskom fizycznym występującym w warstwach dachu i ścian w kontekście stosowania materiałów termoizolacyjnych i folii dachowych.

Nie zabraknie również tematów pokrewnych tematycznie. Oprócz rozważań czysto teoretycznych po raz pierwszy przygotowano również kilkugodzinne warsztaty praktyczne pozwalające na szybką weryfikację pomysłu z realiami rzeczywistego dachu. Jak co roku uczestnikami Zjazdu będzie czołówka najbardziej utytułowanych i wykwalifikowanych dekarzy polskich, liczna grupa autorów branżowych publikacji, rzeczoznawców, przedstawicieli liczących się w kraju producentów pokryć dachowych, wydawnictw, jak również sympatyków i zainteresowanych fachowym, rzetelnym rzemiosłem.

Panel dyskusyjny „Dyfuzyjność ścian i warstw dachu – mity czy fakty” to szczególny rodzaj projektu-wyzwania przygotowany przez Federację i skierowany do firm produkujących lub oferujących na rynku materiały termoizolacyjne i folie. To prośba skierowana do liderów rynku o prezentację własnego stanowiska w tym budzącym wiele sporów i kontrowersji temacie.

Wyjątkowość tego pomysłu polega również na założeniach, w oparciu o które zostanie zrealizowany. Jak podkreślają organizatorzy, producenci muszą zaakceptować fakt, że prezentacje ich produktów odbędą się w kontekście wyłącznie technicznym – z całkowitym wyłączeniem polityki marketingowej danej firmy. Ponadto zostaną one wygłoszone na forum, na którym obecne będą również firmy konkurencyjne.

Szczegółowe informacje oraz agendę Zjazdu można znaleźć na stronie www.dachy.info.pl.

Źródło: Dachy, nr 2 (122) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: