Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Wieści z Beskidzkiego Klubu Dekarza

Ocena: 0
20256
11 czerwca br. odbyło się kwartalne spotkanie Beskidzkiego Klubu Dekarzy
11 czerwca br. odbyło się kwartalne spotkanie Beskidzkiego Klubu Dekarzy, zrzeszającego dekarzy z terenu Podbeskidzia i Górnego Śląska. Obecnie Klub liczy około 40 firm dekarskich.

W tym roku BKD obchodził 8 rocznicę powstania. Idea stworzenia Beskidzkiego Klubu Dekarzy została zaakceptowana 24 kwietnia 2002, jej pomysłodawcą był Zdzisław Wójcik, Prezes Axiom. 25 maja 2002 natomiast złożone zostały deklaracje członkowskie do Klubu.

Czerwcowe spotkanie było połączone z wyborami nowej Rady Klubu, której kadencja trwa dwa lata.

Oto skład nowej Rady Klubu: Roman Małysz, Janusz Ciupaka, Henryk Malborski, Antoni Kruczek, Roman Dyduch, Tadeusz Leja.

Zakres odpowiedzialności poszczególnych członków Rady zostanie uzgodniony na jej najbliższym spotkaniu.

Podczas spotkania omówiono bieżące działania Klubu oraz dyskutowano nad kolejnymi wyzwaniami dla BKD. To była także okazja do wymiany poglądów na temat techniki prac dekarskich oraz po prostu sposobność do kolejnego spotkania się dobrych znajomych.

Źródło: Dachy, nr 7 (127) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: