Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

TechnoNICOL wspierał Polaków na 26. Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy

Ocena: 5
2554


Firma TechnoNICOL była Złotym Partnerem 26 Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy, które odbyły się w dniach 26-20 października br. w Warszawie.


W mistrzostwach brała udział polska reprezentacja, a TechnoNICOL był zaszczycony mogąc ją wpierać.
Mistrzostwa Świata odbyły się w warszawskim Centrum Kongresowo-Targowym MT Polska, a zmagania młodych dekarzy przeprowadzono w trzech kategoriach: dachy strome, dachy metalowe oraz dachy płaskie. Za organizację wydarzenia odpowiadało Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, które TechnoNICOL wspiera od samego początku działalności firmy na polskim rynku.

W każdej dyscyplinie Mistrzostw brała udział polska reprezentacja. Byli to Mistrzowie Polski w kategorii Dach metalowy: Artur Falkowski i Patryk Żukowski, Mistrzowie Polski w kategorii Dach stromy: Darek Jurga i Oskar Sworek oraz Mistrzowie Polski w kategorii Dach płaski: Marcin Minorczyk i Krystian Klara. Aż dwie drużyny polskiej reprezentacji (dachy strome oraz metalowe) uplasowały się w swoich kategoriach na pierwszym miejscu, zyskując tym samym największą ilość punktów za wykonanie zadań zgodnie ze sztuką dekarską i zaleceniami producentów, optymalne wykorzystanie materiałów zapewnionych przez organizatorów oraz zachowanie zasad BHP.

 


Podczas rywalizacji drużyny pracowały na produktach dostarczonych m.in. przez TechnoNICOL. Zawodnicy chwalili jakość i łatwość montażu materiałów pochodzących od firmy. Mentor drużyny w kategorii Dach płaski, Mirosław Minorczyk, również docenił wysokie walory materiałów oraz łatwość i komfort pracy z nimi, wyrażając jednocześnie nadzieję, że firma nadal będzie podążała ścieżką jakości i przystępnej ceny.

 

 

 

  


TechnoNICOL ma nadzieję, że udzielając wsparcia polskim zawodnikom przyczyni się nie tylko do popularyzacji dyscypliny, ale i samego zawodu i tym samym wyszkolenia nowych pokoleń profesjonalnych dekarzy. Firma na swoim stanowisku prezentowała, oprócz już znanych i bardzo popularnych materiałów izolacyjnych, także nowości produktowe, w tym Enviro Air – asfaltową zgrzewalną papę, która dzięki zastosowaniu przełomowych rozwiązań chroni materiał nie tylko przed promieniowaniem UV, ale także redukuje stężenie szkodliwych tlenków azotu (10 razy bardziej niebezpiecznych od tlenków węgla) aż o 34%, a tym samym jest wyjątkowo przyjazna dla środowiska.

 

 

 

 


Na stoisku TechnoNICOL na odwiedzających czekali profesjonalni konsultanci, którzy z chęcią opowiadali o szerokim portfolio produktowym firmy, a także doradzali wybór najbardziej odpowiednich materiałów.

 

 

 

 

Źródło: TechnoNICOL

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: