Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Technonicol rozpoczyna budowę fabryki membran PVC w Wykrotach

Ocena: 5
6728

Powstaje nowa fabryka Technonicol? membran PVC w Wykrotach na Dolnym Śląsku. Planowane zakończenie prac jest szacowane na pierwsze półrocze 2023 roku.

 

 

W kwietniu 2021 firma Technonicol rozpoczęła produkcję w Polsce. Fabryka wełny mineralnej w Wykrotach to pierwszy zakład firmy Technonicol w Polsce i jedna  z największych inwestycji w historii spółki. Fabryka planuje produkcję na poziomie 1,3 miliona metrów sześciennych wełny mineralnej rocznie.
 
Już na etapie budowy pierwszego zakładu została podjęta decyzja o kolejnej inwestycji w Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości.

Druga fabryka firmy Technonicol w Wykrotach będzie produkować membrany PVC - innowacyjne materiały stosowane w wytrzymałych systemach izolacji dachu. Docelowo pracę w obu fabrykach znajdzie kilkaset osób.

 

Źródło: Technonicol

 

 

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: