Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

System rynny głębokiej - nowość od Ruukki

Ocena: 5
2092

Ruukki Construction, część Grupy SSAB, wprowadza na rynek polski innowacyjny system rynnowy Siba Tech. Odpowiedni zarówno do budynków mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej, system rynnowy jest pierwszym na rynku rozwiązaniem stalowym, które łączy w sobie zalety systemu półokrągłego i kwadratowego. Unikalny kształt umożliwia efektywne odprowadzanie wody opadowej z dachu przy zachowaniu wysokiej estetyki rozwiązania.

 

 

System rynnowy Siba Tech to kompletny zestaw innowacyjnie zaprojektowanych elementów, które są do siebie idealnie dopasowane. System rynnowy Siba Tech z powodzeniem dopasować można do różnych typów budynków, dzięki temu może być wybierany zarówno przez zwolenników tradycyjnych systemów półokrągłych, jak i coraz bardziej popularnych systemów kwadratowych. Zaawansowana konstrukcja elementów, wysokiej jakości materiały i przemyślane szczegóły gwarantują niezawodne działanie i długi cykl życia systemu rynnowego.

Nowy system rynnowy zaprojektowany w rozmiarze 140 oferuje większą pojemność niż konkurencyjne systemy rynien półokrągłych w rozmiarze 135, a połączenie kwadratowowego oraz okrągłego kształtu rynny zwiększa o dodatkowe 13% powierzchnię efektywną, co jest istotne dla jeszcze skuteczniejszego odprowadzania wody deszczowej. Wyjątkowym atutem nowego systemu rynnowego jest prostota montażu i wymienność funkcji jego elementów.

„Nasz nowy system rynnowy to wynik długotrwałych prac związanych z rozwojem produktów na podstawie opinii klientów. Unikalny projekt bazujący na wnikliwych badaniach, zapewnia klientom najlepsze w swojej klasie rozwiązania dachowe o wysokiej jakości i niezawodności. Głębokość rynny, nowoczesny design oraz połączenie dwóch kształtów rynien i dwóch rodzajów rur spustowych, czyni system Siba Tech najbardziej uniwersalnym systemem na rynku europejskim” mówi Grzegorz Pucek, Business Director Roofing CEE, Ruukki Construction.

System Siba Tech wykonany jest z wysokiej jakości stali powlekanej organicznie GreenCoat® RWS Pro firmy SSAB, co zapewnia wyjątkową odporność na promieniowanie UV i korozję, a w efekcie długą żywotność systemu. Zaawansowana konstrukcja rur spustowych, łączników, uszczelek, narożników i haków zapewnia najwyższą szczelność, stabilność i wytrzymałość systemu. Duży wybór haków rynnowych umożliwia montaż systemu do każdego rodzaju dachu. Dostępność rur okrągłych i kwadratowych wraz z dedykowanymi uchwytami, umożliwia ich montaż zarówno na tradycyjnych ścianach, jak i na elewacjach wentylowanych.

Zeskanuj kod, obejrzyj animację i poznaj wszystkie cechy systemu rynny głębokiej Siba Tech. 

Źródło: Ruukki

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: