Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Stanley i dystrybutorzy na wycieczkach

Ocena: 0
2854
Na przełomie września i października br. odbyło się już drugie z cyklu spotkań dystrybutorów marki Stanley.

Goście Stanleya w USA. W tle Golden Gate Bridge w San Franciso
Fot. Stanley

Na przełomie września i października br. odbyło się już drugie z cyklu spotkań dystrybutorów marki Stanley. Wyjazd szkoleniowo–integracyjny został zorganizowany na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Spotkania z dystrybutorami to inicjatywa, której celem jest zacieśnienie relacji z kooperantami oraz podziękowanie im za udaną współpracę. W tegorocznym wyjeździe udział wzięli przedstawiciele 5 głównych partnerów Stanley – Profix Sp. z o.o., NTB Sp. J., AN-VIS, PGN Sp. z o.o. oraz KOM.

6-dniowy pobyt w Kalifornii wypełniły liczne atrakcje. Rozpoczął się od wizyty w San Francisco, miasta słynącego z mostu Golden Gate i wyspy Alcatraz, gdzie przez 29 lat funkcjonowało więzienie o zaostrzonym rygorze. Potem ekipa przeniosła się do kolebki światowego hazardu – Las Vegas i do drugiej co do wielkości metropolii w USA, Los Angeles. Spacer po bulwarze gwiazd w Hollywood (udało się spotkać gwiazdy światowego kina) oraz kąpiel na plażach Santa Monica i Venice dostarczyły niezapomnianych wrażeń.

Poza zwiedzaniem miast uczestnicy obejrzeli przepiękne krajobrazy zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Dolina Yosemite położona na zachodnich zboczach gór Sierra Nevada, z najwyższymi w USA wodospadami czy też Pustynia Mojave, będąca jednym z najgorętszych miejsc w Ameryce Północnej to tylko niektóre z przystanków wycieczki. W programie była też wizyta na zaporze Hoovera na rzece Kolorado, Zabriskie Point w Dolinie Śmierci, piwo w słynnej restauracji Bagdad Cafe przy drodze Route 66, a także zjedli obiad w westernowymi miasteczku Calico Ghost Town.


Wyjazd do fabryki w Izraelu to nie tylko zwiedzanie, ale i szkolenia produktowe prowadzone przez pracowników Stanley Polska i ZAG
Fot. Stanley


Niespełna miesiąc później miał miejsce wyjazd właścicieli sklepów narzędziowych uczestniczących w programie Stanley Club odwiedzili fabrykę ZAG – Stanley w Rosh Haayin w Izraelu. Był to już trzeci wyjazd organizowany w ramach Stanley Club. Jak co roku przedstawiciele najlepszych sklepów narzędziowych współpracujących z firmą Stanley w Polsce wzięli udział wprojekcie, którego celem jest lepsze zapoznanie się z marką. Tym razem postawiono na pokazanie „od podszewki” warunków produkcji systemów magazynowania narzędzi Stanley, FatMax i FatMax Xtreme.

Podczas wizyty właściciele sklepów zwiedzili hale fabryki oraz znajdujące się w nich linie produkcyjne. Dzięki temu mogli osobiście przekonać się, w jaki sposób wytwarzane są m.in. skrzynie, torby, wózki narzędziowe Stanley, FatMax i FatMax Xtreme, które na co dzień sprzedają swoim klientom.


Wizyta w fabryce ZAG w Izraelu
Fot. Stanley


Największe wrażenie na uczestnikach wyjazdu zrobiły imponujące rozmiary maszyn produkcyjnych oraz hale, w których zorganizowana jest produkcja. Fabryka ZAG Stanley zatrudnia niewiele osób. Większość zadań wykonywanych jest przez sterowane komputerowo nowoczesne gniazda produkcyjne.

Plan spotkania przewidywał również wizytę w laboratorium, gdzie wykonywane są testy produktów pod kątem ich wytrzymałości m.in. na wysoką lub niską temperaturę czy sprawdzenie trwałości poszczególnych produktów i ich elementów pod maksymalnym obciążeniem.

Podczas wyjazdu odbyły się też szkolenia i prezentacje produktowe prowadzone przez pracowników Stanley Polska i ZAG.

Źródło: Dachy, nr 11 (131) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: