Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

SPS - wewnętrzny sprzymierzeniec Blachotrapez

Ocena: 5
2161

Poziom zaawansowania technologicznego firmy często decyduje o jej przewadze na rynku. Stałe doskonalenie procesów produkcji i gwarantowanie jeszcze wyżej jakości to główny cel przyświecający firmie Blachotrapez. Dowodem na to jest opatentowany system bezpiecznego tłoczenia SPS.

Połączenie dobrego produktu z zaawansowaną technologią to gwarancja najwyższej jakości. Tę zależność bardzo dobrze rozumie Blachotrapez, który od lat współpracuje z hutą thyssenKrupp Steel Europe. Bazując na solidnym surowcu polski producent pokryć dachowych zapewnia nie tylko precyzyjne wykonanie detali, ale także nowatorski proces obróbki materiałowej. Firma połączyła swoje doświadczenie oraz wiedzę inżynierów z technologią i stworzyła unikalny w skali światowej system SPS (Self Profiling System) System Bezpiecznego Tłoczenia, który został potwierdzony patentem nr 224142 w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Polega on na przetłaczaniu materiału stalowego w optymalnych warunkach klimatycznych, niezależnych od temperatury otoczenia, co powoduje uplastycznienie powłoki lakierniczej. Dodatkowo skutecznie wpływa na podwyższenie trwałości i podnosi odporność na destrukcyjne działanie czynników zewnętrznych - korozję i uszkodzenia mechaniczne.

"Wiemy jak ważne jest połączenie dobrego produktu z nowatorską technologią, dlatego od lat kontynuujemy strategię opartą o stałe doskonalenie procesów produkcyjnych i dostarczanie najwyższej jakości produktów. Dobry produkt to jedno, ale dopiero odpowiednia technologia jego obróbki ostatecznie przesądza o całości. Nasz autorski system SPS to jedyna taka technologia na świecie, która od początku do końca powstawała w wyniku współpracy ekspertów z wielu różnych obszarów działania firmy i stanowi główny wyróżnik spośród rozwiązań dostępnych na rynku"  - mówi Rafał Michalski, Prezes Zarządu Blachotrapez.

Innowacja to wypadkowa wielu czynników - unikalnego pomysłu, wieloletnich badań oraz najwyższej jakości materiałów. Doświadczenie firmy Blachotrapez pozwala jej na wprowadzanie zaawansowanych rozwiązań i wyznaczanie kierunku rozwoju technologii na rynku pokryć dachowych.

Źródło i zdjęcie: Blachotrapez

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: