Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy w Białce

Ocena: 0
2898
Chcąc zapewnić miłą i pełną niespodzianek imprezę integracyjną

Uczestnicy wyjazdu szkoleniowo-rekreacyjnego ŚSD
Fot. ŚSD


Chcąc zapewnić miłą i pełną niespodzianek imprezę integracyjną główny partner handlowy Śląskiego Stowarzyszenia Dekarzy, firma Dekorgips w dniach od 23 do 28 stycznia br. zorganizowała wyjazd szkoleniowo-rekreacyjny pt. „Budownictwo dla profesjonalistów” do Białki Tatrzańskiej.

Najnowsze materiały i rozwiązania technologiczne w dziedzinie budownictwa przedstawili główni sponsorzy: Klöber, Velux, mdm, Rockwool oraz Schiedel. Po szalonym i pełnym wrażeń dniu spędzonym na stokach Kotelnicy dekarze brali udział w szkoleniach praktyczno-teoretycznych. Każda z zaproszonych firm zaprezentowała swój asortyment oraz jego zastosowanie w praktyce. Nie obyło się bez konkursów sprawdzających wiedzę przekazaną na seminariach. Dekarze, w większości szefowie, właściciele i mistrzowie firm wykonawczych zrzeszonych w Stowarzyszeniu i współpracujących z firmą Dekorgips chętnie brali udział w dyskusjach oraz zmaganiach zręcznościowych.

Prowadzenie tego typu szkoleń ma na celu przede wszystkim poszerzenie wiedzy technicznej i handlowej wykonawców i dystrybutorów materiałów budowlanych. Spotkania takie integrują i stwarzają perspektywy dobrej wzajemnej współpracy. 

W tak miłej atmosferze minął tydzień pełen rozrywki, ale również bogaty w wiedzę i doświadczenie.

Źródło: Dachy, nr 4 (124) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: