Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Ruukki rozpoczyna produkcję systemów rynnowych w Polsce

Ocena: 5
6745

Ruukki Construction kontynuuje strategię rozwoju i inwestuje około 4 miliony euro w nową linię produkcyjną systemów rynnowych w swoim zakładzie w Żyrardowie, w Polsce. Celem inwestycji jest poprawa obsługi klienta w zakresie pokryć dachowych poprzez rozszerzenie asortymentu produktów, optymalizację produkcji i poprawę bezpieczeństwa pracy. Zgodnie z planem produkcja systemów rynnowych na zautomatyzowanej linii produkcyjnej rozpocznie się jeszcze w 2022 roku.

 

 

Celem firmy Ruukki jest dostarczanie klientom kompletnych pakietów pokryć dachowych, które oprócz blach profilowanych będą zawierały wszystkie niezbędne elementy do wykonania dachu, takie jak systemy rynnowe, produkty bezpieczeństwa dachowego i obróbki blacharskie. W skład systemów rynnowych oferowanych przez Ruukki wchodzą rynny, rury spustowe oraz pozostałe akcesoria. 

Wzornictwo nowych systemów rynnowych, będzie odpowiednie zarówno dla nowych, jak i remontowanych budynków. Inwestycja poprawi obsługę klienta, szczególnie w Polsce, Czechach i na Słowacji, gdyż wpłynie na przyspieszenie czasu dostaw systemów rynnowych bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ponadto systemy będą lepiej dopasowane do potrzeb rynku.

„Inwestując w produkcję systemów rynnowych, będziemy mogli lepiej dostosować nasze produkty do lokalnych potrzeb klientów, a także poprawi się ich dostępność i konkurencyjność. W wysokim stopniu zautomatyzowana linia poprawi nie tylko produktywność, ale również przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa pracy, gdyż w dużym stopniu ograniczymy liczbę czynności wykonywanych ręcznie”, mówi Grzegorz Pucek, Business Director dywizji Roofing na Europę Środkowo - Wschodnią.

Zakład Ruukki w Żyrardowie (Polska) dostarcza stalowe pokrycia dachowe i usługi klientom w Europie Środkowo-Wschodniej. Znajduje się około 50 km na południowy zachód od Warszawy i zatrudnia około 100 osób.

 

Źródło: Ruukki

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: