Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Papy bitumiczne trzymają poziom

Ocena: 0
2866
Sprzedaż na rynku niemieckim bitumicznych pap polimeryzowanych
Sprzedaż na rynku niemieckim bitumicznych pap polimeryzowanych wyniosła w 2009 r. 73 mln m2 i w porównaniu z rokiem poprzednim utrzymała się na tym samym poziomie. Producenci-członkowie niemieckiego zrzeszenia producentów pap bitumicznych i hydroizolacyjnych sprzedali 169 mln m2 pap. W odniesieniu do roku 2008 oznacza to lekki spadek o 3,7%. Mimo tego papy wciąż pozostają najczęściej stosowanym materiałem hydroizolacyjnym w RFN.

Źródło: Dachy, nr 8 (128) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: