Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Panel ekspertów Isola

Ocena: 0
2865
Isola as z Norwegii i jej partner, firma Zamek, organizują w Łodzi spotkanie
Isola as z Norwegii i jej partner, firma Zamek, organizują w Łodzi spotkanie dla osób planujących budowę lub remont dachu w lekkich technologiach. Panel dyskusyjny poprowadzi mistrz dekarski Andrzej Wilhelmi wraz z ekspertami z firm Isola i Zamek.

Podstawowym zadaniem spotkania jest umożliwienie inwestorom znalezienia rzetelnych odpowiedzi na szczegółowe pytania związane z wykonaniem trwałego i komfortowego dachu z gontów bitumicznych i stalowych dachówek panelowych:
  • jak uniknąć typowych zasadzek i błędów?
  • jak zaprojektować konstrukcję budynku, aby maksymalnie wykorzystać zalety lekkiego dachu?
  • które zalecenia są prawdą, a które jedynie mylnymi mitami?
  • jak dobierać elementy dachu, aby uniknąć słabych punktów o skróconej żywotności?
  • jak w praktyce zrealizować wentylację dachu gwarantującą prawidłową eksploatację?
  • na co zwrócić uwagę wybierając technologię dostosowaną do coraz bardziej gwałtownego klimatu?
  • co daje świadomemu inwestorowi powierzenie dachu w ręce dekarza-rzemieślnika blisko współpracującego z doświadczonym dystrybutorem wspieranym przez producenta?
Zagadnienia będą omawiane w szczegółowy sposób, bazując na fachowej wiedzy i praktyce.

Na spotkanie zaproszeni są również dekarze zainteresowani tematem. Organizatorzy liczą na ożywioną dyskusję, wymianę doświadczeń i kontaktów.

Spotkanie odbędzie się 24 czerwca o 17.00 w firmie Zamek przy ulicy Brukowej 18 w Łodzi. Patronat nad panelem objął miesięcznik DACHY i portal Dachowy.pl

Zgłoszenia i zapytania są przyjmowane pod adresem isola@isola.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Źródło: Dachy, nr 5 (125) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: