Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Nowy serwis internetowy Melle

Ocena: 0
2689
We wrześniu został uruchomiony nowy serwis Melle. Strona jest dostępna pod adresem www.melle.pl.

We wrześniu został uruchomiony nowy serwis Melle. Strona jest dostępna pod adresem www.melle.pl.

Strona www.melle.pl została gruntownie przebudowana. Odświeżono layout graficzny, nawiązując do nowoczesnych standardów stylistyki stron www. Wprowadzono wiele zmian mających na celu wygodne i intuicyjne poruszanie się po serwisie.

Witryna została podzielona na 6 głównych bloków tematycznych.

W zakładce „O nas” użytkownik odnajdzie informacje o Melle – marce, która od 16 lat istnieje na rynku budowlanym.

W dziale „Oferta” można znaleźć dane na temat grup asortymentowych oraz wybranych produktów. W tej części serwisu można pobrać użyteczne materiały takie jak cenniki, dokumentację produktową (najpotrzebniejsze dokumenty: atesty, aprobaty, certyfikaty, deklaracje zgodności), uzyskać informacje o nowym produktach i aktualnych promocjach.

Dział „Aktualności” zawiera kategorie: Infoteka (zbiór instrukcji montażu, filmów instruktażowych, kalkulatorów), Obiekty referencyjne (lista wybranych obiektów, na które dostarczaliśmy materiał), Wydarzenia (informacje na temat bieżących wydarzeń firmowych), Galeria, Materiały do pobrania (prezentacje, tapety, wygaszacze ekranu).

Zakładka „Kontakt” umożliwia dotarcie do najbliższego oddziału handlowego, gdzie klient uzyska kompleksową obsługę i pomoc.

Źródło: Dachy, nr 10 (130) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: