Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Nowośc na www.dachy.info.pl

Ocena: 5
4525
Internetowa strona miesięcznika DACHY zawiera m.in. kompletne wydania magazynu.
Internetowa strona miesięcznika DACHY zawiera m.in. kompletne wydania magazynu. Do niedawna można je było oglądać w postaci plików PDF. Natomiast począwszy od wydania styczniowego z br. wydania prezentowane są w nowej formie. Do ich przeglądania nie potrzeba żadnego programu, wydanie przegląda się tak, jakby kartkowało się wersję drukowaną. Nawigacja jest prosta, niemal intuicyjna.

Kompletne wydania internetowe miesięcznika znajdują się na stronie głównej www.dachy.info.pl, w lewej kolumnie, pod odnośnikiem „Dachy on-line”. Zachęcamy do przeglądania DACHÓW także w ten sposób.

Ponadto na stronie internetowej pojawiła się Galeria. Zamieszczane są tu fotoreportaże, zdjęcia i filmy z ważnych dla branży dachowej wydarzeń. Z braku miejsca nie zawsze możliwe jest bowiem zaprezentowanie wszystkich imprez na łamach wydania drukowanego – tu jednak znajdą się one w całości.

Źródło: Dachy, nr 4 (124) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: