Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Laureaci konkursu Fakro w Activie

Ocena: 5
3074
Kilkudniowy wypoczynek w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym Activa w Muszynie

Rajdy na skuterach śnieżnych
Fot. Fakro


Kilkudniowy wypoczynek w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym Activa w Muszynie to jedna z najbardziej atrakcyjnych nagród czwartej edycji konkursu dla dekarzy „Fach na dach”, zorganizowanego przez firmę Fakro.

Wyniki konkursowych zmagań były znane już w grudniu 2009 r. Ponieważ jednak Sądecczyzna dla wielu turystów staje się atrakcyjna szczególnie w sezonie zimowym, dlatego też dekarze odebrali swoje nagrody na przełomie stycznia i lutego. Pobyt w Activie wypełniły liczne atrakcje, takie jak jazda na skuterach śnieżnych, trikke ski, quadach i sankach.

Konkurs „Fach na dach” cieszył się dużym zainteresowaniem. Swój udział w rywalizacji zgłosiło kilkuset dekarzy. Ich zadaniem było polecanie produktów Fakro i ich montaż, za co  otrzymywali oni punkty wymieniane potem na liczne nagrody: okna dachowe, wyłaz dachowy, premiowe kupony, specjalistyczny sprzęt dla dekarzy oraz sprzęt AGD czy RTV. Była to doskonała forma promocji oferty produktowej Fakro i okazja do budowania więzi między firmą a dekarzami z całej Polski, którzy stają się najskuteczniejszymi „ambasadorami” nowosądeckiego producenta okien dachowych.

Źródło: Dachy, nr 3 (123) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: