Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Konferencja DAFA

Ocena: 0
2888
Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA
Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA zaprasza na konferencję pt. Lekkie dachy i ściany – projektowanie i wykonanie. Konferencja odbędzie się podczas targów Budma 2011, w środę 12 stycznia 2011 w pawilonie 7, sala A. Rozpocznie się o godzinie 11, przypuszczalny czas zakończenia to ok. 14.30.

Wykłady są przeznaczone dla architektów i projektantów, wykonawców dachów płaskich i fasad, wykładowców i studentów uczelni budowlanych, a także inwestorów, inżynierów budowlanych i konstruktorów.

Osoby zainteresowane proszone są o rejestrowanie się na stronie www.dafa.com.pl. Dla uczestników targów wstęp jest bezpłatny.

Źródło: Dachy, nr 11 (131) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: