Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

IFD Fakro Ski World Cup

Ocena: 0
3861

 

Od 5 do 8 lutego w Muszynie odbędzie się konferencja Międzynarodowej Federacji Dekarzy IFD.

 


Fot. Fakro

Od 5 do 8 lutego w Muszynie odbędzie się konferencja Międzynarodowej Federacji Dekarzy IFD. Jej organizatorem jest firma Fakro. Konferencja jest okazją do spotkania się przedstawicieli międzynarodowego środowiska dekarzy, pasjonujących się narciarstwem. W ramach konferencji odbędą się bowiem I Międzynarodowe Narciarskie Mistrzostwa Świata Dekarzy – IFD FAKRO Ski World Cup.

Jako gospodarz i organizator konferencji firma Fakro zapewnia profesjonalne zaplecze umożliwiające organizację tego rodzaju przedsięwzięcia. Do dyspozycji gości przygotowana została baza hotelowa (www.hotel-activa.pl) znajdująca się w malowniczej górskiej scenerii nieopodal profesjonalnego stoku narciarskiego na którym rozegrają się zawody.

Uczestnicy zawodów wybierani są przez Krajowe Federacje Dekarskie.

Szczegółowe informacje dotyczące pobytu na konferencji, zawodów i atrakcji znajdują się na stronie zawodów: www.skicup.fakro.com.

Miesięcznik DACHY został patronem medialnym konferencji i I Narciarskich Mistrzostw Świata Dekarzy.

 

 

Źródło: Dachy, nr 1 (121) 2010

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: