Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Grzegorz Barycki nowym dyrektorem handlowym Velux

Ocena: 5
1451

16 sierpnia br. stanowisko dyrektora handlowego w spółce Velux? Polska objął Grzegorz Barycki, który od blisko 25 lat jest związany z branżą dachową oraz markami Braas oraz Icopal. Dzięki jego długoletniemu doświadczeniu oraz znajomości branży struktury handlowe VELUX zostały istotnie wzmocnione.

 

Grzegorz Barycki jest menadżerem z ponad 15-letnim doświadczeniem, w swojej karierze zarządzał zespołami handlowymi, ale także marketingu oraz obsługi klienta. W Grupie Monier Braas zrobił spektakularną karierę od specjalisty ds. marketingu, po dyrektora tego działu, a następnie dyrektora handlowego, by finalnie objąć stanowisko prezesa zarządu. Od 2018 roku w spółce BMI Polska należącej do międzynarodowego koncernu dachowego pełnił funkcję dyrektora handlowego oraz członka zarządu i odpowiadał za sprzedaż dystrybucyjną oraz biuro obsługi klienta.

 

Grzegorz Barycki jest absolwentem wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Opolskiej, a także podyplomowych studiów nt. badań marketingowych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Zarządzania w Modelu Europejskim w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów.

 

„Sprzedaż okien Velux na polskim rynku systematycznie rośnie i wierzę, że przyczynię się do zwiększenia tego tempa. Jednak krótkookresowo rynek stawia nieco inne wyzwania. W tym roku branża walczy o zachowanie ciągłości dostaw, zapewnienie dostępności produktów, co za tym idzie wymagana jest doskonała komunikacja z klientami biznesowymi, co do terminów dostaw i ustalonych warunków handlowych. Na początku mojej pracy będę koncertował się właśnie na tym obszarze. Zdobycie nowych klientów i nawiązanie nowych relacji handlowych to kolejne kroki, które zamierzam realizować w dłuższej perspektywie" – mówi Grzegorz Barycki, dyrektor handlowy Velux Polska.

 

„Jako Velux jesteśmy znani z innowacji i nowoczesnego podejścia do rynku. W naszej strategii stawiamy na dalszy dynamiczny rozwój i w przyszłości również zamierzamy pozytywnie zaskakiwać naszych partnerów nowymi rozwiązaniami. Dlatego niezmiernie cieszę się, że Grzegorz zdecydował się na dołączenie do naszej organizacji. Jego bogate i przekrojowe doświadczenie handlowe oraz marketingowe połączone ze  znajomością branży z pewnością przyczynią się do dalszego rozwoju rynku i sprzedaży rozwiązań marki Velux w Polsce" – komentuje Jacek Siwiński, prezes Velux Polska.

 

Źródło: Velux Polska

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: