Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Galeco Złotym Sponsorem RKS Garbarnia Kraków

Ocena: 0
1868

Firma Galeco – producent systemów rynnowych – znana niegdyś ze wspierania drużyn siatkarskich, takich jak TS Wisła czy MKS Muszynianka Muszyna, podpisała właśnie umowę sponsorską z założonym w 1921 roku klubem piłkarskim RKS Garbarnia Kraków w związku z awansem klubu do I ligi. Kontrakt został zawarty na rok, z możliwością jego przedłużenia.

Pierwszy mecz Garbarni Kraków z logo Galeco odbył się 20 lipca

– Wspieranie drużyny z ogromnym potencjałem, która na boisku daje z siebie wszystko, to dla nas powód do dumy. Cieszymy się z zawartej współpracy tym bardziej, że to klub z Krakowa, a wspieranie lokalnych sportowców sprawia nam podwójną frajdę. Poza tym zauważamy wiele wspólnych cech – Galeco to firma rodzinna a Garbarnia Kraków to klub, na którego mecze przychodzą całe pokolenia rodzin. Na stadionie zawsze panuje cudowna atmosfera, trybuny są bezpieczne, a zawodnicy kierują się zasadą fair play – mówi Tomasz Piotrowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Galeco.

Umowa upoważnia firmę do posługiwania się tytułem Złotego Sponsora RKS Garbarni Kraków oraz do wykorzystywania we własnej działalności marketingowej oficjalnego logotypu tego klubu piłkarskiego. Logo Galeco pojawi się m.in. na krakowskim stadionie, na tablicach sponsorskich w czasie konferencji prasowych, na stronie internetowej GKS Garbarni Kraków, a także na koszulkach zawodników.

Pierwszy w tym roku mecz Garbarni Kraków z uśmiechem Galeco (logo firmy) odbył się 20 lipca. Już tradycyjnie na trybunach zasiadły całe rodziny ochoczo kibicując obu drużynom. Jak zapewniają stali bywalcy, rozgrywki dostarczają wielu pozytywnych emocji. Galeco zaprasza do kibicowania!

Źródło: Dachy, nr 8 (224) 2018

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: