Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Fakro po raz kolejny wśród finalistów konkursu Dobry Wzór Instytut Wzornictwa Przemysłowego

Ocena: 5
4427
Po raz drugi firma Fakro znalazła się wśród finalistów XXX Konkursu Dobry Wzór, którego organizatorem jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Ta znana wśród polskich producentów jednostka badawcza od kilkunastu lat wyłania najlepsze produkty i usługi dostępne na rynku dla polskiego konsumenta.

Tym razem uznanie ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego zyskała produkowana przez Fakro Markiza AMZ Solar, która stanowi odpowiednie połączenie skutecznej ochrony poddasza przed nagrzewaniem z najwyższym komfortem obsługi. Sterowana pilotem, lub obsługiwana automatycznie, Markiza AMZ Solar zapewnia blisko osiem razy skuteczniejszą ochronę przed nagrzewaniem pomieszczenia w porównaniu z zasłonami wewnętrznymi, umożliwiając jednocześnie dopływ naturalnego światła i kontakt wzrokowy z otoczeniem.

Wybierając produkty, które znalazły się w grupie finalistów konkursu Dobry Wzór specjaliści Instytutu Wzornictwa Przemysłowego szczególną uwagę zwracali na rozwiązania wzornicze zapewniające wysoką jakość projektową, które obejmują nowe rozwiązania technologiczne i materiałowe, wymogi ergonomiczne, walory użytkowe i funkcjonalne oraz estetykę. Spośród produktów, które zyskały pozytywną opinię ekspertów kilkadziesiąt znalazło się w gronie finalistów.

Jak co roku, finałowe produkty i usługi zostaną wyeksponowane na pokonkursowej wystawie w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Laureatów konkursu Dobry Wzór poznamy w październiku 2013 r.

Źródło: Fakro
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: