Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Dakea rozpoczęła współpracę z marką Somfy

Ocena: 5
1956

Dakea to marka dostarczająca wysokiej jakości, przystępne cenowo okna dachowe wraz z akcesoriami. Zastosowane przy ich produkcji materiały i technologie spełniają wysokie normy energooszczędności, a dzięki wyśrubowanym normom produkcji okna dachowe Dakea objęte są 20-letnią gwarancją. Misją Dakea jest stałe powiększanie gamy wysokiej jakości produktów i usług umożliwiających komforotowy dostęp do światła i świeżego powietrza.

 

 

Od marca 2021 roku Dakea rozpoczęła współpracę z marką Somfy – światowym liderem automatyki domowej oraz producentem rozwiązań smart home.

 

Obecnie, flagowa centrala sterująca Somfy TaHoma jest kompatybilna z następującymi produktami Dakea:

  • roleta solarna do okien dachowych (SSR): innowacyjny i przyjazny środowisku produkt, który chroni przed nagrzewaniem latem i chłodem zimą, w pozycji zamkniętej tłumi hałasy 
    z zewnątrz oraz podnosi poziom ochrony przeciwwłamaniowej,
  • otwieracz elektryczny (AMC 100), który stanowi idealne uzupełnienie okien dachowych zainstalowanych w trudno dostępnych miejscach. Wyposażony w czujnik deszczu zamykający okno automatycznie w przypadku wystąpienia opadów.
  • roleta solarna do okien do dachów płaskich (FSA) – zapewniająca pełne zaciemnienie 
    i chroniąca przed nagrzewaniem.

 

AUTOMATYKA DOMOWA SOMFY

Centrala Somfy TaHoma to intuicyjny system smart home pozwalający na zdalne sterowanie oknami dachowymi Dakea oraz czujnikami i innymi urządzeniami jak brama czy roleta, wedle zaprojektowanych przez użytkownika scenariuszy. Kompatybilne produkty marki Dakea są automatycznie rozpoznawane przez centralę TaHoma.

JAK TO DZIAŁA?

Technologia io-homecontrol umożliwia  zdalne sterowanie produktami Dakea za pośrednictwem  centrali  TaHoma lub innych central Somfy opartych na tym protokole.

io-homecontrol to standard w automatyce radiowej dla domu.    

Wyjątkowy, nowoczesny, w 100% bezpieczny i niezawodny protokół  radiowy.

Protokół współdzielony przez największe marki tworzące rozwiązania dla domu.

Dostęp do bieżącego statusu pozwala na kontrolę wykonania poszczególnych operacji.

 

CZEMU WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA AUTOMATYZACJĘ OBSŁUGI OKIEN DACHOWYCH?

KOMFORT NA PORZĄDKU DZIENNYM

Pełna kontrola ilości światła oznacza delikatnie wybudzenie każdego poranka i przyjemne, niezakłócone drzemki w ciągu dnia. Zaprogramowanie otwarcie okna 20 min. po wybudzeniu pomoże w pełnym przebudzeniu i zapewni domownikom pełen energii start w nowy dzień.

JAKOŚĆ POWIETRZA

Poprawa jakości powietrza w domu możliwa dzięki zaprogramowanym scenariuszom otwarcia/zamknięcia okien zapewniającym wentylację. W przypadku deszczu, natychmiastowa reakcja czujników w otwieraczu elektrycznym Dakea gwarantuje zamknięcie okien dachowych. 

IDEALNA TEMPERATURA

By zapewnić optymalną temperaturę pomieszczenia, zaprogramuj okna dachowe i akcesoria zgodnie z warunkami meteorologicznymi na zewnątrz i nasłonecznieniem w danej części dnia i roku.

PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

Przy okazji każdej długiej czy krótkiej nieobecności mieszkańców w domu, zaprogramowane scenariusze TaHoma zamkną okna i rolety zewnętrzne, aktywują alarm i tym samym zadbają 
o bezpieczeństwo domu.

PRYWATNOŚĆ

Pełna prywatność dzięki zautomatyzowanemu sterowaniu rolet zewnętrznych – TaHoma daje pewność, że nawet wieczorami dom pozostanie kameralną przestrzenią, w której domownicy mogą czuć się swobodnie i bezpiecznie.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: