Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Cena blachodachówki w 2023 roku

Ocena: 5
2452

Czyżby najgorsze skutki inflacji były już za nami? Odpowiedzi na to pytanie jeszcze nie da się udzielić. Jednak fakt, że blachodachówki od firmy Blachy Pruszyński nie podrożały od końca 2022 roku jawi się jako nadzieja na lepsze jutro. Utrzymanie optymalnych cen jest dla nas bardzo ważne, ponieważ chcemy, by jak najwięcej naszych klientów mogło zbudować swój wymarzony dom z pięknym dachem. Chcemy by doskonała jakość i wyszukany design szły w parze z przystępną ceną.

 

 

Jakie informacje zawiera nasz artykuł:

-informacje o aktualnych cenach blachodachówek od Blachy Pruszyński

-przyczyny wzrostu cen blachodachówek

-porady, z których warto skorzystać podczas wyboru blachodachówek

Aktualny cennik

Startowym pułapem cenowym jest kwota 39,33 zł z m2 całkowity. Cena ta dotyczy modelu RUBIN w powłoce poliestrowej. Jest to świetna szansa na stworzenie jakościowego pokrycia w cenie, która pozwoli nam nieco zaoszczędzić. W przypadku uwielbianych przez wszystkich panelówek ceny zaczynają się od 47,11 zł za m2 całkowity. Z kolei najdroższy wariant blachodachówki kosztuje 73 zł za m2 całkowity. W naszej oferty dostępne są najróżniejsze modele, dlatego każdy powinien znaleźć rozwiązanie, które będzie źródłem satysfakcji. Naszym celem jest przekraczać kolejne jakościowe granice i tworzyć produkty, które będą przez lata, nie tylko cieszyć oko, ale również gwarantować bezpieczeństwo. Cały czas rozwijamy procesy produkcyjne, ponieważ nowa technologia pozwala nam na stałe zaskakiwanie naszych klientów.

Każdy klient może liczyć na naszą pomoc. Z wielką chęcią doradzimy, co aktualnie znajduje się teraz w modzie oraz jakie rozwiązania najlepiej wpiszą się w idee reprezentowaną przez ukazany nam projekt.

Dlaczego blachodachówki podrożały?

Najłatwiejszą odpowiedzią na to pytanie jest fakt, że wszystko uległo podwyżce cen. Blachodachówka musiała podrożeć, ponieważ podrożała stal, czyli surowcowa oś materiałów pokryciowych. Byliśmy również świadkami wzrostu cen surowców związanych z codzienną pracą, takich jak np. paliwo czy energia.

Swoje w kwestii podwyżek zrobiła również inflacja, która szalała w Polsce przez cały 2022 rok. Przyczyniła się ona do zachwiania rynku, a co za tym idzie do wyraźnie widocznych wahań cenowych. Choć inflacja wydaje się już nieco zwalniać, cały czas w niektórych sektorach gospodarki ceny potrafią negatywnie zaskoczyć. Na szczęście firma Blachy Pruszyński zatroszczyła się o to, by spłaszczyć ceny swoich produktów.

Co powinno mieć dla nas kluczowe znaczenie podczas wyboru blachodachówki?

Przed wyruszeniem na blachodachówkowe zakupy warto się odpowiednio przygotować. Pierwszym punktem w naszych przygotowaniach jest rozróżnienie między ceną za m2 całkowity a ceną za m2 efektywny. Blachodachówkę układana jest na zakładkę, dlatego nie uda nam się wykorzystać całości materiału. Firma Blachy Pruszyński w swoim cenniku posiada obydwie ceny, co powinno stanowić spore ułatwienie dla klientów.

Kluczowym aspektem, na który należy zwrócić uwagę przed skonstruowaniem wymarzonego dachu, jest lokalizacja oraz związane z nimi kwestie pogodowe. Jeden model lepiej sprawdzi się w miejscach o silnym nasłonecznieniu, drugi doskonale poradzi sobie w klimacie deszczowym. Dzięki pilnej obserwacji uda się nam dobrać pokrycie dachowe, które przez lata będzie się wywiązywać ze swoich zadań.

Cennik nie jest tajemnicą, ponieważ jest on łatwo dostępny na stronie internetowej firmy Blachy Pruszyński. Tajemnicą nie jest również to, że zawsze służymy pomocą i staramy się doradzić najlepiej, jak to tylko możliwe. Czekamy na Państwa i wierzymy, że razem stworzymy coś wielkiego!

 

Źródło: Blachy Pruszyński

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: