Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Budmat - producent Stalowego Systemu Rynnowego FLAMINGO

Ocena: 0
2477
Rosnące oczekiwania klienta generują wśród producentów potrzebę ciągłego rozwoju.

Rosnące oczekiwania klienta generują wśród producentów potrzebę ciągłego rozwoju. Istniejąca od 1991 r. firma Budmat® w kolejnych latach działalności nieustannie rozszerzała zakres świadczonych usług o nowe formy działania. Nowoczesne sposoby zarządzania, podnoszenie standardów produkcji i umiejętność pozyskiwania nowych klientów, ulokowały firmę w czołówce producentów stalowych systemów dachowych i elewacyjnych w kraju.

Od 1996 r. Budmat® produkuje pokrycia dachowe (blachodachówki) z blach stalowych ocynkowanych i powlekanych organicznie, które wciąż zdobywają coraz większe uznanie i cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów indywidualnych oraz inwestorów.

Potwierdzeniem najwyższej jakości blachodachówek Budmat (Wenus, Sara, Aria, Zefir) są liczne nagrody, wśród których na uwagę zasługują m.in.: Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich Budma 2001 dla blachodachówki Sara, Nagroda „Hit Budowlany” Izby Budownictwa dla blachodachówki Sara. Wśród szczególnie wyróżnionych znajdują się także produkowane przez Budmat® stalowe systemy elewacyjne, a zwłaszcza blacha falista FB-18 i FEB-50, która została uhonorowana nagrodą: Produkt Przyjazny Architekturze oraz Medalem Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

W ofercie Budmat® znajdują się także blachy trapezowe w różnych profilach (od TRB-6 do TRB-160), stalowe profile do zabudowy g-k oraz wzmocnienia okienne. Firma Budmat® świadczy także usługi w zakresie przetwarzania blach stalowych i kwasoodpornych, m. in. cięcie wzdłużne, poprzeczne, cięcie na formatki, przewijanie kręgów (Stalowe Centrum Serwisowe).

0d 2009 r. Budmat produkuje również stalowy system rynnowy Flamingo. To jeden z najnowocześniejszych produktów w tej kategorii. Przemyślane rozwiązania konstrukcyjne oraz precyzja wykonania sprawiają, że Flamingo jest szczególnie innowacyjny oraz łatwy w montażu. Najlepszą rekomendacją jest jego uhonorowanie Złotym Medalem podczas targów Budma 2010 r. Zastosowanie do produkcji najlepszego materiału i wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania pozwoliło na udzielanie na stalowy system rynnowy Flamingo najdłuższej na rynku 30-letniej gwarancji.

W ramach grupy Budmat® działają również samodzielne spółki: Budmat® Transport (transport krajowy i międzynarodowy) oraz Budmat® Auto (wielomarkowy dealer samochodowy). Budmat® posiada także sieć Hurtowni Materiałów Budowlanych, które zajmują się dystrybucją oraz sprzedażą materiałów ogólnobudowlanych i wyrobów hutniczych.

Źródło: Dachy, nr 4 (124) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: