Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Budmat Diamentem

Ocena: 0
7779
Firma BUDMAT Bogdan Więcek w prestiżowym rankingu „DIAMENTY Forbesa
Firma BUDMAT Bogdan Więcek w prestiżowym rankingu „DIAMENTY Forbesa – przedsiębiorstwa najszybciej zwiększające swoją wartość”, zajęła zaszczytne 7 miejsce (w kategorii Dużych Diamentów Regionu) oraz 28 miejsce w rankingu ogólnokrajowym.

Autorzy rankingu podają, że w tegorocznym zestawieniu można poszukiwać firm, które z kryzysu wyjdą wzmocnione i wykorzystają szanse kryjące się w ożywieniu. Ranking Forbesa (...) jest unikalny ponieważ opierając się na informacjach zebranych w 2009 r., uwzględnia różne parametry finansowe i aktualne dane (...). Pozwala on prognozować, kto będzie grał pierwsze skrzypce w czasie ożywienia.

Źródło: Dachy, nr 2 (122) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: