Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Blachodachówki modułowe Bratex - postaw na jakość i design

Ocena: 5
1344

Trwałość i estetyka to elementy, na które przy wyborze pokrycia dachowego należy zwracać uwagę w pierwszej kolejności. Dach wykonany z solidnych, a jednocześnie dobrze prezentujących się materiałów będzie doskonale chronił budynek, a przy tym stanowił jego przysłowiową „kropkę nad i”. Oczekiwania te spełni dobrej jakości blachodachówka modułowa. Wśród nich na pierwszy plan wysuwają się produkty oferowane przez polską firmę Bratex Dachy Mrzygłód. Jakie są zalety blachodachówki modułowej? Dlaczego warto wybrać blachodachówki sygnowane marką Bratex? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w niniejszym artykule. 

 

 

Czym jest blachodachówka modułowa?

Nim przejdziemy do omówienia szeregu zalet blachodachówki modułowej i przybliżymy Ci, co ma do zaoferowania w tym względzie Bratex Dachy Mrzygłód, kilka zdań wprowadzenia i wyjaśnienia. Blachodachówka modułowa to nowoczesne pokrycie dachowe, które zamawia się w postaci niewielkich arkuszy. Ich wymiary określone są przez danego producenta. Każdy taki pojedynczy arkusz można porównać do puzzla. I tak, jak ten ostatni jest częścią całej układanki, arkusz blachodachówki modułowej stanowi element większego systemu dachowego. Specjalne zakończenia czy przetłoczenia w arkuszach to odpowiedniki puzzlowych wgłębień i wypustek. Montaż blachodachówki modułowej sprawdzi się szczególnie w przypadku wyjątkowo skomplikowanych projektów, np. dachów wielospadowych, które ciężko byłoby pokryć ich konwencjonalnymi odpowiednikami. 

Zalety blachodachówki modułowej – poznaj je wszystkie

Zdecydowanie się na blachodachówkę modułową niesie za sobą wiele korzyści. Dlaczego warto wybrać takie blachodachówki? Oto najważniejsze powody:

  • wygodne w transporcie (na europaletach) i składowaniu
  • wizualnie nawiązują do tradycyjnych dachówek, a przy tym są od nich wielokrotnie lżejsze
  • można je dostać „od ręki” w jednakowych arkuszach
  • niezastąpione przy konstrukcjach wielospadowych
  • szybki i bezproblemowy montaż blachodachówek

Blachodachówki modułowe Bratex

Cenionym producentem blachodachówek modułowych jest polskie przedsiębiorstwo Bratex Dachy Mrzygłód. W swojej ofercie posiada trzy ich modele: Savanna, Scandinavia oraz Aurora. Znakiem rozpoznawczym blachodachówki Savanna jest czysta i prosta forma, dzięki czemu będzie to doskonały wybór do nowoczesnych budynków. Drugie spośród wymienionych blachodachówek, a więc Scandinavia, łączą w sobie najlepsze cechy innowacyjnych rozwiązań pokryć dachowych ze stali oraz technologii modułowej. Z kolei blachodachówka modułowa Aurora idealnie imituje ciężkie pokrycia z tradycyjnych dachówek. Więcej informacji na ich temat znajdziesz na stronie producenta: https://bratex.pl/kategoria-produktow/blachodachowki-modulowe.

Źródło: Bratex

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: