Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Blach-Dek otwiera sezon

Ocena: 0
2847
23 kwietnia w siedzibie firmy Blach-Dek uroczyście otwarto nowy sezon dekarski 2010.

Otwarcie sezonu w firmie Blach-Dek w Wolsztynie

23 kwietnia w siedzibie firmy Blach-Dek uroczyście otwarto nowy sezon dekarski 2010. Z tej okazji w Wolsztynie zorganizowano imprezę dla współpracujących z firmą dekarzy, handlowców, przedstawicieli producentów i hurtowni oraz przyjaciół. Ta impreza o piknikowym charakterze przyciągnęła dekarzy z kilku województw Polski południowo-zachodniej. Frekwencja była bardzo wysoka: przybyło ponad 300 gości.

Wydarzenie było zaplanowane na cały dzień. Blach-Dek zapewnił oczywiście poczęstunek i rozrywkę, lecz także zatroszczył się o to, aby wydarzenie nie miało wyłącznie charakteru rekreacyjnego.

Poza celami integracyjnymi spotkanie miało bowiem na celu podnoszenie kwalifikacji dekarzy i wymianę doświadczeń zawodowych między nimi. Ponadto zaprezentowano także niektóre nowości z dziedziny materiałów dachowych. Odbyły się więc zajęcia o charakterze warsztatowo-szkoleniowym oraz pokazy i prezentacje ponad 20 firm.


Pokazy sprzętu cieszyły się sporym zainteresowaniem

Szkolenia prowadził m.in. doskonale znany w branży (i nie tylko) Jerzy Ptak. Ich tematyka to m.in. obróbka komina, krycie „wolego oka”, montaż okna dachowego, pokrywanie powierzchni łupkiem.

Imprezy takie Blach-Dek organizuje co roku, ta była kolejną już z cyklu. Cieszą się one dużym powodzeniem wśród firm współpracujących i zyskały sobie miano użytecznych.

Źródło: Dachy, nr 5 (125) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: