Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Przegląd

0
1.12.2010 roku Związek Rzemiosła Polskiego (ZRP) rozpoczął realizację projektu „Public relations a adaptacyjność i konkurencyjność MŚP”...
0
  Firma Izolmat Gdańsk doceniła wysiłek laureata ogólnopolskiego konkursu „Pochwal się dachem”  
0
Firma Dietrich’s, czołowy producent specjalistycznego oprogramowania dla firm ciesielskich
0
W odpowiedzi na zapotrzebowanie na praktyczną wiedzę w zawodzie cieśli
0
W dniach 11–12 luty 2011 odbędzie się 2. edycja Międzynarodowych Zawodów Narciarskich
0
11 stycznia 2011 r. rozpoczyna się cykl szkoleń Rheinzink dla zaawansowanych blacharzy oraz kursy dla początkujących wykonawców.
0
  Płynne tworzywa sztuczne Triflex sprawdziły się w przeciągu ostatnich 30 lat  
0
27 listopada br. odbyła się ósma polska edycja konkursu Entrepreneur of the Year
0
Wentylowana konstrukcja dachu, warstwa rozdzielająca, podwójny rąbek stojący, kalenica dachu dwuspadowego i in.
0
Firma Fakro przygotowała nową promocję sprzedażową