Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

...i WA-BiS na targach Batimat 2009

Ocena: 0
981
Na początku listopada po raz 27 odbyły się w Paryżu jedne z największych międzynarodowych targów budowlanych – Batimat 2009.

WA-BiS w Paryżu

Na początku listopada po raz 27 odbyły się w Paryżu jedne z największych międzynarodowych targów budowlanych – Batimat 2009. Blisko 2 tysiące wystawców z 35 krajów świata oraz kilkaset tysięcy osób odwiedzających to bilans ostatniej edycji targów.

Firma WA-BiS znalazła się wśród nielicznych 18 przedsiębiorstw reprezentujących Polskę podczas tej prestiżowej imprezy, skupiającej najlepsze firmy z branży budowlanej z całego świata, organizowanej zarówno z myślą o profesjonalistach, jak i klientach indywidualnych.

Odwiedzający mogli zapoznać się z bieżącą ofertą firmy, która zaprezentowała m.in. swoje najnowsze produkty, tj.: wytwarzaną w nowoczesnej technologii nową serię taśm kominowych i kalenicowych „line 365”. Produkty charakteryzują się dużą odpornością na wilgoć, możliwością aplikacji w niskich temperaturach oraz wysoką lepkością zastosowanego kleju.

Ogromną popularnością na targach cieszył się system Snowstoper, który służy do zabezpieczania przed osuwaniem się śniegu z dachu. Pełen system śniegołapów oferowany jest dla każdego rodzaju pokrycia w bogatej gamie kolorystycznej.

Duże zainteresowanie wśród odwiedzających wzbudziły również kliny uszczelniające QuickSeal oraz system komunikacji dachowej.

Obecność na targach zaowocowała wieloma nowymi kontaktami, które rokują dalsze perspektywy rozwoju zarówno na rynku francuskim, jak w odleglejszych krajach świata.

Źródło: Dachy, nr 1 (121) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: