Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Winda dekarska

Ocena: 0
3142
Bardzo popularne windy dekarskie służące do transportu wszystkiego od dachówki po papę stały się wręcz przymusem dla każdego działającego w branży dekarskiej przedsiębiorcy.


Firma Lift Polska postanowiła wprowadzić na rynek polski bardzo. szybka, lekką i łatwą do transportu windę o udźwigu 250 kg. Dzięki zastosowaniu niemieckiej technologii napędu winda osiąga podczas wciągania prędkość do 40 m/min. Standardowo w każdym zestawie znajdują się wzmacniane szyny aluminiowe o wytrzymałości 250 kg, załamanie mechaniczne oraz uniwersalna platforma. Każdy zestaw jest gotowy do pracy od razu po jego nabyciu. Ogromna gama dodatkowych akcesoriów pozwala dostosować windę ESB do każdych potrzeb. Wyposażenie dodatkowe obejmuje: platformę uniwersalną (standard i duża), platformę wielkogabarytową, stojak na panele słoneczne (także rozsuwany), uchwyt do transportu płyt, załamanie szyn, układ jezdny, podporę aluminiową, podparcie szyn na dach płaski, szyny jezdne. Winda Lift ESB to produkt o doskonałej relacji osiągów do ceny.

Źródło: Dachy, nr 7 (151) 2012
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: