Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Tysenia - jednomodułowa blachodachówka

Ocena: 0
4337

Elegancki minimalizm Tysenii dobrze komponuje się z nowoczesnym projektowaniem

 

Tysenia to jedna z tegorocznych nowości w ofercie firmy Blachotrapez. Jednomodułowa blachodachówka płaska wpisuje się w aktualne kierunki współczesnej architektury.
Jej minimalistyczne i oszczędne wzornictwo wplata się umiejętnie w nowoczesne otoczenie oraz komponuje z eleganckimi, nienarzucającymi się bryłami odważnych trendów nowatorskiego wzornictwa.

Tysenię cechuje kilka właściwości, cenionych przez użytkowników pokryć dachowych: lekkość, wysoka trwałość i wytrzymałość. Potrójne przetłocznie nadaje pokryciu optymalną sztywność oraz szczególną estetykę, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich walorów praktycznych. Jej niski profil (2,5 mm) gwarantuje szerszą niż typowe produkty tej klasy powierzchnię krycia, co przekłada się na oszczędność wykorzystywanego przy pracy materiału.

 

Tysenia – jednomodułowa blachodachówka z potrójnym żłobieniem i 30 mm uskokiem

Płaski kształt Tysenii zapewnia uniwersalność zastosowań – może być położona na dachu, ale również zastosowana do wykończenia elewacji. Produkt można montować również na tzw. cegiełkę, co pozwala dodatkowo zwiększyć możliwości montażowe i ograniczyć koszty materiałowe. Tysenia może być układana na dachach o pochyleniu już od 25°.

 

Ta jednomodułowa blachodachówka wykonana jest z blachy dostarczanej przez renomowane koncerny hutnicze: thyssenkrupp – lidera światowego rynku czy Tata Steel, co gwarantuje trwałość na lata. Dzięki wysokiej klasy materiałowi wsadowemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i ekstremalne warunki pogodowe i stanowi dobrą ochronę dachu. Na Tysenię producent daje aż do 40 lat pisemnej gwarancji.

Więcej na: www.blachotrapez.eu

Źródło: Dachy, nr (222) 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: