Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Talia z powłoką Superior HB

Ocena: 5
2559

Talia to efektowna stylistycznie blachodachówka z oferty Blachotrapezu. Charakteryzuje się wysokim 35 mm uskokiem, który podkreśla jej wyrazisty kształt i zwiększa sztywność produktu.

 

 

Blachodachówka Talia z powłoką Superior HB 

Dzięki temu znacznie lepiej znosi ona naprężenia powstałe w wyniku obciążeń. Produkt dostępny jest w klasie premium z nową powłoką Superior HB z domieszką akrylu i lakieru poliestrowego, której grubość wynosi 50 mikronów a gwarancja na nią to 45 lat.

 

 

Powłoka została opracowana we współpracy ze szwedzkim potentatem produktów chemicznych Akzo Nobel i dzięki swoim właściwościom technicznym sprawdza się w środowisku umiarkowanym i agresywnym, gdzie występuje duże zasolenie lub zwiększone stężenie siarki, a więc np. na terenach nadmorskich, w budownictwie przemysłowym czy na obszarach narażonych na zwiększone zanieczyszczenia. Blachodachówkę z tą powłoką można stosować także na elewacje ścian i do obudowy systemów klimatyzacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych. 

Źródło: Dachy, nr (227) 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: