Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Talia z powłoką Superior HB - blachodachówka z oferty Blachotrapez

Ocena: 5
1659

Talia to jedna z najbardziej efektownych stylistycznie blachodachówek w palecie produktowej Blachotrapez. Charakteryzuje się wysokim 35 mm uskokiem, który podkreśla jej wyrazisty kształt i zwiększa sztywność produktu. Dzięki temu znacznie lepiej znosi ona naprężenia powstałe w wyniku obciążeń. Produkt dostępny w klasie premium z powłoką Superior HB posiadającą 45 lat gwarancji z huty U. S. Steel Košice.

 

 

Superior HB potwierdza swoje wyjątkowe właściwości w środowisku umiarkowanym i agresywnym. Jej walory techniczne sprawiają, że jest idealna do użycia w miejscach charakteryzującym się sporym zasoleniem lub zwiększonym stężeniem siarki. Dlatego sprawdza się w terenach nadmorskich, budownictwie przemysłowym czy obszarach narażonych na zwiększone zanieczyszczenia. To sztandarowy przykład unikalnego zastosowania dla tzw. dachów ekstremalnych. Sprawdza się jako elewacje ścian, obudowy systemów: klimatyzacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych.

Powłoka lakiernicza została specjalnie dopracowana we współpracy ze szwedzkim potentatem produktów chemicznych Akzo Nobel - co zapewnia dodatkowe walory techniczne i estetyczne. Zastosowanie w Tali powłoki Superior HB podnosi jej wartość wizualną - na co zwracają uwagę inwestorzy. Dzięki technicznym właściwościom powłoki klient dysponuje różnorodnością zastosowań, zachowując niezmienne atrybuty niezawodności i bezpieczeństwa.

Źródło i zdjęcie: Blachotrapez

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: