Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

SYS-PowerStation Festool - przenośne gniazdko elektryczne

Ocena: 5
3258

Wyobraź sobie, że idziesz na plac budowy i masz ze sobą zasilanie na cały dzień pracy w solidnym i dostosowanym do warunków panujących na budowie Systainerze. Jesteś w stanie pracować bez martwienia się o źródło zasilania Twoich elektronarzędzi – niezależnie od dostaw prądu. 

 

 

SYS-PowerStation Festool to 1500 Wh, o mocy 3 680 W i mocy szczytowej do 11 000 W - zapewniający stabilne napięcie 230 V. Dzięki temu przenośnemu magazynowi energii, jesteś niezależny od dostępu do gniazdek, generatorów czy rozdzielnic budowlanych i jesteś w stanie wykonać np.:

  • 560 poprzecznych cięć Ukośnicą przesuwną Kapex KS 60 z podłączonym odkurzaczem mobilnym;
  • ok. 3.000 pojedynczych cięć poprzecznych za pomocą HK55 w litym, konstrukcyjnym drewnie świerkowym 40 x 98 mm;
  • w razie potrzeby naładujesz ok. 20 akumulatorów 18V 5,2 Ah;
  • a gdy, Tobie lub Twojej ekipie zabraknie energii to możesz pod SYS-PowerStation podłączyć ekspres do kawy i zaparzyć 240 filiżanek espresso.

 

SYS-PowerStation zamienia każde urządzenie zasilane z sieci w urządzenie akumulatorowe. Od teraz elektronarzędzia są jeszcze bardziej mobilne. Możesz pracować gdzie chcesz, kiedy chcesz i przy użyciu dowolnej maszyny zasilanej z sieci, mając pewność, że wykonasz wszystko co zaplanowane. SYS-PowerStation nie hałasuje oraz nie wydziela spalin szkodliwych dla zdrowia i środowiska. Dzięki temu nie ma przeszkód by używać go również w pomieszczeniach. SYS-PowerStation to urządzenie, dzięki któremu szukanie gniazdek i przeciąganie setek metrów kabli odejdą w niepamięć! 

 

- Maszyny o dużym zapotrzebowaniu na energię, takie jak duża pilarka ciesielska, dzięki SYS-PowerStation mogą być niezawodnie użytkowane mobilnie - mówi Volker Kaupp, menedżer produktu. Dodatkowym atutem jest stosunkowo niska waga – tylko 16 kilogramów co stanowi od 50 do 70 procent wagi swoich odpowiedników. 
 

Moc jak z gniazdka zawsze pod ręką

SYS-PowerStation jest nie tylko kompatybilne ze wszystkimi przewodowymi elektronarzędziami Festool, lecz może również zasilać wszystkie sieciowe elektronarzędzia innych producentów. Obsługuje je tak samo jak tradycyjne gniazdo 230V.  Inteligentny system zarządzania wybiera sposób ładowania w zależności od aktualnej temperatury ogniwa. Chroni to żywotność akumulatora i jednocześnie pozwala na maksymalne skrócenie czasu ładowania. Pełne ładowanie akumulatora wynosi zazwyczaj 3 godziny. Połączenie wysokiej mocy i dużej ilości energii, a także kompaktowości i stosunkowo niskiej wagi, jest unikalne na skalę światową. SYS-PowerStation dzięki stałej mocy 3 680 W i do 11 000 W mocy krótkotrwałej, zapewnia energię wystarczającą dla wszystkich narzędzi zasilanych z sieci - nawet odkurzaczy mobilnych, dużych pilarek i młotowiertarek.  SYS-PowerStation było konstruowane z myślą o jak najprostszej i najbardziej przejrzystej obsłudze. Mobilne gniazdko znajduje się  z przodu praktycznej obudowy Systainera3, a jego głównym punktem jest ergonomiczny włącznik/ wyłącznik oraz przyłącze do wszystkich* narzędzi zasilanych z sieci. Aktualny stan naładowania można w każdej chwili odczytać ze wskaźnika LED. Również wewnątrz Systainera znajduje się dodatkowy przycisk, który zapobiega przypadkowemu włączeniu podczas transportu. SYS-PowerStation posiada nawet port USB C do szybkiego ładowania urządzeń przenośnych, takich jak tablety czy smartfony.

 

 

Planowanie pracy na placu budowy ze spokojem

Pożegnaj się na zawsze z poszukiwaniem gniazdka, nie wspominając już o uciążliwym przeciąganiu kabli, przepełnionych rozdzielnicach budowlanych czy problemach z wyłączającymi się bezpiecznikami. Dzięki SYS-PowerStation możesz zaplanować każdą pracę na placu budowy, bez obaw o przerwy w dostawach prądu czy inne niechciane niespodzianki. 

 

Zerowa emisja - pełna moc

CO2, tlenki azotu i drobny pył to koszmar zarówno dla zdrowia pracowników na placach budowy jak i dla środowiska. Źródłami zanieczyszczeń są przede wszystkim maszyny napędzane silnikami spalinowymi, takie jak generatory Diesla. SYS PowerStation wnosi znaczący wkład w tworzenie  bez emisyjnych placów budowy. 1500 watogodzin zapewnia wystarczającą ilość energii dla wszystkich narzędzi zasilanych z sieci. Ochrona środowiska i ochrona zdrowia, dzięki jednemu urządzeniu.

 

Pełne naładowanie - pełny serwis

SYS-PowerStation, tak jak wszystkie elektronarzędzia Festool, podlega pełnej ochronie serwisowej. Wystarczy, że narzędzie zostanie zarejestrowane do Gwarancji all-inclusive w ciągu 30 dni od zakupu. Rejestracji można dokonać na stronie www.festool.pl/myfestool lub poprzez aplikację Festool Work. 

Od momentu rozpoczęcia sprzedaży warunki gwarancji będą dostępne na stronie internetowej www.festool.pl.

 

SYS-PowerStation jest dostępne w sprzedaży od czerwca 2021 - więcej informacji można znaleźć na stronie www.festool.pl/powerstation

 


 

Dane techniczne SYS-PowerStation

Podłączenie sieciowe               230V~ / 50Hz pure sine

Nominalna ilość energii             1 555 Wh

Stała moc                       3 680 W

Moc szczytowa (<0,5 sek.)        11 000 W 

Moc szczytowa (<6,0 sek.)        7 200 W 

Technologia akumulatora          Li-Ion

Czas ładowania (zależnie od temperatury ogniwa) 3 godziny*

Stopień ochrony IP                  IP44

Wielkość                        Systainer SYS3 M187

Ciężar                                  16,5 kg

Wyjście AC                     220V-240 V~ / 50/60Hz

Wejście AC                     220V-240 V~ / 50/60Hz

USB typ C (wyjście)                 5 do 20V / 3A / 15 do 60W

 

Źródło: Festool

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: