Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Spodnie elastyczne Snickers Workwear

Ocena: 5
931

Firma Snickers Workwear na nadchodzący sezon wprowadziła do asortymentu dwa modele spodni roboczych Stretch AllroundWork.

Są to wersje o dopasowanym kroju wykorzystujące materiały elastyczne dwu- lub czterokierunkowo, które bardziej opinają ciało i jednocześnie poddają się ruchom nóg. 

Na ich nowoczesny wygląd, wytrzymałość i komfort pracy wpływają: 

  • profilowane nogawki ułatwiające poruszanie 
  • certyfikowana ochrona kolan KneeGuard Pro w postaci systemu pozycjonowania nakolanników
  • wzmocnienia kluczowych obszarów z materialu Cordura odpornego na ścieranie 
  • elastyczny klin w kroku eliminujący ryzyko rozerwania spodni na tylnym szwie. 

Funkcjonalność produktów zwiększają optymalnie rozmieszczone kieszenie oraz mocowania na narzędzia. 
Spodnie występują w dwóch wersjach: 6341 Stretch AllroundWork oraz 6241 Stretch AllroundWork – z dodatkowymi workami kaburowymi przy pasie. Dostępne są w czterech kolorach i w 41 rozmiarach podstawowych dopasowanych do pięciu typów sylwetek od bardzo niskich do bardzo wysokich. 

Więcej informacji o produktach Snickers Workwear można znaleźć na stronie www.snickersworkwear.pl

Źródło: Dachy, nr 5 (233) 2019

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: